Allianz
Vítejte na stránce poradce

Kde se můžeme potkat

 • Pojďme se sejít a vše probrat osobně. Stačí zavolat  nebo vyplnit kontaktní formulář.

  Kontaktní formulář

  Vložte životopis:
  Vložte průvodní dopis:
 • Sídlo AllianzJsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. Na český trh jsme vstoupili v roce 1993 a během působení v České republice jsme se vypracovali mezi tři největší české pojišťovny. Víte, kolik jsme za tu dobu uzavřeli smluv? V 10milionovém Česku se to může zdát až neuvěřitelné, ale je to téměř 9 milionů.

  Začínali jsme s nabídkou životního pojištění a postupně jsme přidali pojištění majetku. Mezi našimi klienty byly a stále jsou mnohé významné osobnosti kultury, sportu i veřejného života, například spisovatel Vladimír Páral, cestovatel Jiří Kolbaba, reprezentanti v lyžování nebo vítězky České MISS.

  Od roku 2000 nabízíme také povinné ručení, se kterým jezdí více než 700 tisíc českých řidičů. I ostatní typy našich majetkových a životních pojištění dokáží plně uspokojit jak privátní, tak firemní zákazníky.

  Jsme jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, která nově nabízí důchodové spoření ve II. i ve III. pilíři. A stejně jako Allianz penzijní fond, jenž byl v posledních letech nejlépe hodnoceným fondem na českém trhu, se bude nadále starat o finance svých klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšuje. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.


 • Jako obchodník pracuji od roku 1993. Od roku 1997 podnikám s Allianz pojišťovnou, kde jsem začal jako obchodník. Od roku 2010 jsem pracoval jako vedoucí týmu.Od 1. 4. 2016 pracuji jako oblastní manažer pro regionálním ředitelství středních Čech. Nyní pro svůj tým hledám nové obchodníky.

  Můj obchodní tým nyní zahrnuje celou mou rodinu a 30 obchodníků. Máte chuť budovat vlastní firmu ? Tak u nás budete na správném místě.


 • Nejméně 30 milionů Kč je připravena zaplatit Allianz vinařům, kterým víno pomrzlo v oblastech od Znojma až po Uherské Hradiště. "Za totální škody začneme peníze pěstitelům posílat na přelomu května a června," uvedl ředitel zemědělského pojištění Martin Kábela. Vedle toho bude Allianz platit náhradu škody i zemědělcům, kterým pomrzla cukrová řepa. (agris.cz, týden.cz)

  Skupina

  Allianz reportovala v 1Q meziroční nárůst čistého zisku o 21 % na 2,2 mld. eur, i když na provozní úrovni zisk společnosti meziročně klesl o 3,5 % a výnosy za stejné období o 6,4 %. Podle CEO společnosti (Olivera Bäte) vstoupila Allianz do nového roku úspěšně a společnost by měla být schopna, navzdory složité situaci ve finančním sektoru, dosáhnout v letošním roce dříve stanovených cílů.

  (Profi Poradenství a finance, str. 2, Jana Schillingová


nahoru