Shape Created with Sketch. 241 170 000

Pojistili jsme

Nejslavnější agent pojištěn u nás! Cestovní pojištění bez limitů

Stejně jako Jamese Bonda pojistíme i vaše dobrodružství!

Nejslavnějšího agenta všech dob pojistila Allianz. I naši klienti mají dostatek jistoty, že jejich pojišťovna stojí vždy a všude za nimi!

Allianz pojišťuje americké filmy už víc než 100 let. I proto jsou pojišťovací makléři těmi šťastlivci, kteří scénáře k akčním filmům vidí dřív než samotní herci! A vy si určitě dovedete představit, jaká rizika „na place“ vznikají. Vždyť jen při natáčení zatím poslední bondovky bylo zničeno 16 Audi a 6 Land Roverů! To je také důvod, proč Allianz pokrývá kromě úrazových pojištění herců i pojištění kamer, ozvučení, rekvizit, zkrátka celého filmu. Věděli jste například, že kdyby se natáčení zastavilo jen na jediný den, přišla by nepojištěná produkce o čtvrt milionu dolarů?

Kromě bondovek však Allianz pojišťuje i další filmy, přesněji řečeno 80 % všech amerických filmů. A nejde jen o dobrodruhy vystavující se všelijakým nebezpečím – kromě Indiany Jonese jsou to filmy jako Forrest Gump, Skrytá identita nebo Argo. Už tyto příklady vám napoví, že kromě běžných rizik je občas potřeba pojištění i na ty nejméně typické hrozby!  

Jsme rádi, že námi pojištěné filmy nasbíraly i řadu Oscarů. Ocenění, které však znamená nejvíc pro nás, pro Allianz, je jiné – vaše důvěra. Proto věříme, že stejně jako náš dlouhodobý klient James Bond budete spokojeni i vy.

Koneckonců, když pojišťujeme jednoho z největších akčních hrdinů, to by v tom byl čert, abychom nepojistili i vás! Naše pojištění bez limitů na léčebné výlohy je totiž přesně pro ty, kteří se nebojí vrhnout do jakéhokoli dobrodružství. Nebo pro ty, kteří si aspoň naplno užívají koupání v moři nebo ležení u bazénu. Třeba se skleničkou Martini, „protřepat, nemíchat…“

Lyzar

Jak sjednat cestovní pojištění?

Sjednejte si pojištění pohodlně přes internet nebo přes telefon!

Nabízíme Vám zjednodušené varianty pojištění, které si můžete sjednat bez návštěvy pobočky nebo poradce.

  • Rychlé a pohodlné sjednání
  • On-line platba

Přijďte k nám na pobočku nebo si dohodněte schůzku s naším poradcem.

  • Připravíme Vám pojištění šité na míru
  • Poskytneme Vám profesionální poradenství

Kam dál?

nahoru