Shape Created with Sketch. 241 170 000

Allianz pojišťovna posílila vedení úseků obchodu a likvidace

Praha, 11. listopadu 2011; S počátkem listopadu nastaly dvě personální změny ve vedoucích pozicích Allianz pojišťovny, a to v úsecích likvidace a obchodu. Novým ředitelem úseku likvidace pojistných událostí motorových vozidel se stal Tomáš Klofát (40). Ředitelem oddělení centrálního makléřského obchodu a spoluprací s velkými makléři byl od stejného data pověřen Petr Hrbáček (33).

Novým ředitelem úseku likvidace pojistných událostí motorových vozidel se stal Tomáš Klofát. Do Allianz přišel z České podnikatelské pojišťovny, kde působil pět let ve funkci ředitele úseku likvidace pojistných událostí. Jeho zkušenosti s pojišťovnictvím jsou mnohem bohatší, má za sebou téměř desetileté působení v pojišťovně Kooperativa i praxi samostatného likvidátora pojistných událostí. Tomáši Klofátovi je 40 let a ve volném čase se věnuje sportu a svým dvěma dětem.

 

Ředitelem oddělení centrálního makléřského obchodu a tedy spolupráci s velkými makléři řídí od stejného data Petr Hrbáček (33). Je absolventem Vysoké školy báňské v Ostravě - oboru finance na fakultě ekonomiky. Před nástupem do Allianz pojišťovny pracoval šest let v České pojišťovně na pozici vrchního ředitele pro obchod. K jeho zájmům patří lyžování, golf a rodina.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

 

Václav Bálek, tiskový mluvčí

Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

www.allianzfoto.cz

 

 

nahoru