Shape Created with Sketch. 241 170 000

Allianz rodinný běh v Olomouci odstartuje finalistka České Miss

Praha, 15. června 2011; Allianz pojišťovna zve všechny přátele pohybu a zábavy na Allianz rodinný běh, který se uskuteční v sobotu 18. června 2011 od 17:00 hodin na Horním náměstí v Olomouci. Jde o nesoutěžní běh na vzdálenost pouhých 2500 metrů, který odstartuje finalistka České Miss Blanka Štramberská. Výhodou tohoto běhu je, že při něm nejde ani o čas, ani o pořadí. Do cíle není třeba spěchat, neboť pamětní medaile na všechny jeho účastníky počkají. Allianz rodinný běh je součástí Olomouckého běžeckého festivalu.

Finalistka České Miss Blanka Štramberská bude speciálním hostem Allianz a v sobotu se s ní můžete vyfotografovat u stánku, který bude mít na olomouckém Horním náměstí k dispozici česká pobočka největší světové pojišťovny v neživotním pojištění. Kromě toho na malé i velké účastníky běhu čeká také stan plný balónků, skákací hrad, focení s Pastelkou nebo fotografování v roli pilotů Formule 1, kde právě Allianz patří k nepřehlédnutelným globálním sponzorům.

 

Allianz pojišťovna už dlouhá léta finančně přispívá na řadu významných projektů, zaměřených na děti, mládež a rodinu. S tímto segmentem se pojí i oblasti, na které se zaměřuje především: sport, kulturu a charitu. Cílem není jen podpořit značku Allianz a spojit ji se zajímavými projekty. Záměrem je vždy dlouhodobá spolupráce založená na důvěře, profesionalitě a odpovědnosti jak směrem k partnerům, tak ke komunitám, které tyto akce navštěvují.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

 

Václav Bálek, tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna
Telefon: +420 224 405 409
Mobil: +420 605 203 447
Mail: vaclav.balek@allianz.cz
www.allianz.cz
www.allianzfoto.cz

 

 

nahoru