Shape Created with Sketch. 241 170 000

CRM Allianz pojišťovny povede Václav Filip

Praha, 14. února 2011; Novým vedoucím oddělení CRM v Allianz pojišťovně je Václav Filip. Přichází ze společnosti Lighthouse Marketing Solutions, kde měl na starosti CRM, DM a lead management projekty zejména pro Škoda Auto. Svoji kariéru v oblasti CRM začínal v OgilvyOne, kde pracoval například pro klienty O2 nebo Česká pojišťovna. V Allianz bude jeho úkolem tvorba strategie a rozvoj CRM projektů pro stávající klienty společnosti.

 

Mezi jeho koníčky patří rodina, cyklistika a otevírání jídelních lístků v neznámých restauracích. Ve volném čase o nich píše do časopisu Cykloturistika.

 

Poznámka pro editory:

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

Václav Bálek, tiskový mluvčí

Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz ¨

www.allianz.cz

www.allianzdirect.cz

 

nahoru