Shape Created with Sketch. 241 170 000

Dagmar Koutská přechází do Allianz pojišťovny

Praha, 3. ledna 2011; Novou posilou oddělení komunikace Allianz pojišťovny se od začátku letošního roku stala Dagmar Koutská. Do Allianz pojišťovny přišla z České pojišťovny, kde dlouhá léta pracovala na tiskovém odboru. Doplnila tak tým externí a interní komunikace, jehož vedení se vloni v září ujal její dlouholetý kolega z ČP Václav Bálek.

 

Dagmar Koutská je absolventkou Fakulty žurnalistiky Univerzity Karlovy v Praze. Po ukončení studií prošla několika redakcemi deníků, pracovala jako redaktorka, vedoucí zpravodajství i v PR vydavatelství. Od roku 1997 se naplno věnuje Public Relations, ale svět médií ji stále zajímá a publicistika, stejně jako knížky nebo filmy patří mezi její koníčky.
Je vdaná, má dvě děti - dospělou studentku a devítiletého syna, kterým se snaží věnovat co nejvíce volného času.

 

Poznámka pro editory:

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

 

Václav Bálek, tiskový mluvčí

Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianzdirect.cz

 

 

 

nahoru