Shape Created with Sketch. 241 170 000

Pojišťovna Allianz spouští Modrou linku s novou asistencí

Praha, 15. února 2011; Zcela novou informační asistenční službu MODRÁ LINKA začíná poskytovat Allianz pojišťovna klientům k jejich smlouvám životního pojištění. Týká se širokého spektra informací, počínaje zdravotnickými zařízeními, přes nákupy a dovozy obědů, až po kontakty na zvířecí hotely. Prostřednictvím telefonního čísla 283 002 766 jí mohou využívat na území České republiky non-stop všichni noví, ale i stávající klienti, kteří mají sjednáno některé z vybraných životních pojištění Allianz. Jde například o kapitálové životní pojištění, dětské pojištění Pastelka, rizikové PRO Život, nebo nejčastěji sjednávaný produkt investičního pojištění Rytmus.

 

„Byli jsme průkopníky asistenčních služeb v neživotních produktech, například v pojištění domácnosti, nyní chceme tento servis poskytovat i klientům životního pojištění. Právě spuštěná Modrá linka je pouze prvním krokem, další budou v nabídce asistenčních služeb k životnímu pojištění následovat v průběhu letošního roku, “ uvádí Libor Novák, ředitel úseku životního pojištění Allianz pojišťovny.

 

V čem MODRÁ LINKA klientům pomůže? Poskytne informace o nejbližším zdravotnickém zařízení požadovaného typu a jeho ordinačních hodinách, o sanitní dopravě, nebo taxi třeba i s dětskou sedačkou, či přepravě ležících a nemocných. Klienti se mohou dotazovat také na zdravotní pojišťovny, ale i na kontakty na společnosti poskytující službu domácí péče, jako jsou nákupy, uklízení, dovoz obědů, zdravotní sestry do domácnosti, dovoz léků… Operátoři asistenční společnosti jsou připraveni odpovědět i na dotazy týkající se zařízení poskytující hlídání dětí, opatrování a hlídání seniorů, ostrahu objektů, ale i informace vztahující se k chovu běžných domácích zvířat jako jsou zvířecí hotely, veterinární ordinace, nemocnice, záchranná služba. K dispozici jsou také informace o firmách poskytujících drobné opravy v domácnosti, či nejbližších bankomatech.

 

„Naším cílem je, aby pokud klient potřebuje získat nějaké informace, které se vážou k běžným životním komplikacím, měl kam zavolat a našel někoho, kdo mu pomůže. Životní pojištění nechrání klienta a jeho rodinu pouze před tragickými událostmi, ale svými asistenčními službami, které jsou dostupné 24 hodin denně, mohou pomoci i s běžnými každodenními starostmi,“ doplňuje Libor Novák.

 

Asistenční služby jsou poskytovány všem pojištěným, kteří jsou uvedeni v pojistné smlouvě daného produktu, nebo jejich blízkým osobám, a to bez poplatku. Podmínkou pro poskytnutí asistenční služby je uvedení čísla pojistné smlouvy a jména a příjmení někoho z pojištěných. Veškeré dostupné informace oznámí asistenční služba klientovi buď telefonicky, nebo prostřednictvím SMS zprávy.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

 

Václav Bálek, tiskový mluvčí

Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

 

nahoru