Shape Created with Sketch. 241 170 000

Zodpovědnost za strategický a operativní marketing Allianz pojišťovny má Pavel Jechort

Praha, 14. března 2011; Novým vedoucím oddělení strategického a operativního marketingu Allianz pojišťovny se stal Pavel Jechort. Přichází ze společnosti JT International, ve které působil jako Senior Brand Equity Manager, předtím pracoval jako marketingový ředitel ve společnosti Snowhill. Profesní zkušenosti sbíral také v Plzeňském Prazdroji a Stocku Plzeň.

 

Pavel Jechort je absolventem Západočeské univerzity a ve volném čase se věnuje sportu, především lyžování. Zajímá se také o kulturu a cestování.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

 

Václav Bálek, tiskový mluvčí

Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

 

nahoru