Shape Created with Sketch. 241 170 000

Allianz Direct spustil nový portál a láká na slevy

Praha, 24. července 2012; Allianz Direct přichystal tento týden novou aplikaci www.AllianzDirect.cz s novým modernějším designem, přehlednějším uspořádáním a možností uzavřít cestovní pojištění, autopojištění a další produkty. Pohodový design upozorňuje veselým způsobem na nové možnosti v cestovním pojištění. Zaměřuje se i na mladé lidi, kterým nabízí speciální slevu.

Průměrný věk lidí, kteří si uzavírají smlouvu s Allianz Direct je 38 let. Liší se však podle toho, zda si pojišťují majetek nebo auto. V prvním případě se totiž pohybuje lehce nad 42 lety a ve druhém naopak pod 35 lety. U značky, která reprezentuje největší pojišťovnu na světě v neživotním pojištění, uzavře prostřednictvím internetu každý rok pojistku o více než 25 procent lidí více, než rok předešlý. Nejčastěji jsou mezi nimi obyvatelé Prahy, kterým šlapou na paty lidé ze severní a jižní Moravy. Internet není cizí ani seniorům, o čemž svědčí, že jenom během prvních šesti měsíců letošního roku si prostřednictvím internetu s Allianz Direct uzavřelo pojistku také více než 500 klientů starších 70 let.


Přesvědčte se sami, že sjednání pojištění online nebylo nikdy rychlejší a pohodlnější! Na stránkách Allianz Direct je možné sjednat si komplexní autopojištění, tedy povinné ručení a havarijní pojištění s výběrem z řady připojištění, cestovní pojištění s neomezenými léčebnými výlohami v zahraničí, pojištění majetku a odpovědnosti občanů a také penzijní připojištění, které klientům Allianz penzijního fondu opět připsalo za loňský rok největší zhodnocení na domácím trhu.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

Václav Bálek, tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

www.allianzfoto.cz

 

 

 

nahoru