Shape Created with Sketch. 241 170 000

Allianz penzijní fond má čtvrtý Zlatý měšec

Praha, 22. února 2012; Počtvrté za sebou vyhrál Allianz penzijní fond soutěž o nejlepší finanční instituci roku Zlatý Měšec 2012. Osmý ročník čtenářské ankety tak potvrdil rozhodnutí desítek tisíc klientů, kteří v posledních měsících právě do tohoto fondu přicházejí. Oceňují na něm především nadstandardní zhodnocení, které v uplynulých letech bylo vždy nejvyšší na trhu.

 

„Jen za loňský rok se nám počet klientů navýšil téměř o 50 tisíc klientů, přičemž trh co se týče počtu účastníků v podstatě neroste,“ řekl provozní ředitel Allianz penzijního fondu Libor Novák. „Leden 2012 byl dosavadním rekordem co se týče produkce a ani v únoru nečekáme nějaké zpomalení, právě naopak. Klienti nám věří a využívají poslední šanci přestoupit k Allianz,“ dodal Novák.

 

Anketa Zlatý Měšec umožňuje široké veřejnosti ocenit spokojenost s finančními institucemi, ale zároveň díky několika specifickým parametrům u každé instituce ohodnotit kvalitu a ceny služeb, klientský servis, či například úroveň jednání. Hlasující také mohli navíc napsat svůj vlastní slovní komentář, který nejlépe vystihl jejich reálné praktické zkušenosti s danou institucí.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH
a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

Václav Bálek, tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

www.allianzfoto.cz

 

 

 

 

nahoru