Shape Created with Sketch. 241 170 000

Nová aplikace Moje Allianz zajišťuje přehled o pojistkách, platbách i poradcích

Praha, 6. září 2012; Po úspěšné pilotní fázi spustila Allianz začátkem září nový klientský portál MojeAllianz, který lidem umožňuje na dálku ovládat pojistné smlouvy, měnit na nich osobní údaje a mít detailní přehled o platbách za pojistné. Součástí této aplikace je nejenom léty prověřená možnost hlásit prostřednictvím internetu pojistné události a sledovat průběh jejich likvidace, ale nově také přehled kontaktů na poradce, kteří s klientem danou smlouvu sjednali a jsou jejími správci. Nový portál www.mojeallianz.cz je určený nejenom klientům Allianz pojišťovny, ale i Allianz penzijního fondu a umožňuje rovněž on-line platby kartou.

„Hodně věcí už dnes lze vyřizovat po telefonu, ale všichni víme, že jasný písemný přehled, dostupný odkudkoli a nonstop, žádný telefonní hovor nahradit nedokáže. Proto přicházíme s aplikací MojeAllianz,“ vysvětluje vedoucí oddělení CRM Allianz pojišťovny Václav Filip. Pokud se klienti rozhodnou zkontrolovat své pojistky a ujistit se o tom, že jsou správně nastavené a zaplacené, případně se chtějí podívat, kdy konkrétně mají jejich splatnost, mohou to udělat kdykoli a odkudkoli, neboť jim k tomu stačí pouze internetové připojení.

 

„Z hlediska bezpečnosti jde samozřejmě o pečlivě zabezpečený přístup, podmíněný registrací a příslušnými vstupními údaji, takže žádný únik dat nehrozí,“ doplňuje Filip.

 

Po zpřístupnění této aplikace Allianz pojišťovna nabízí pro správu smluv všechny komunikační kanály – přepážku, telefon i internet. Záleží už pouze na klientech, kterému dají přednost. Díky portálu MojeAllianz však nemusí nikam chodit, a to ani v případě, že preferují osobní jednání. Jedním pohledem na displej totiž zjistí, kteří specialisté Allianz s nimi v minulosti uzavírali smlouvy, komu ve svém nejbližším okolí mohou zavolat a sejít se s ním tam, kde jim to bude nejlépe vyhovovat.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

Václav Bálek
tiskový mluvčí

Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

www.allianzfoto.cz

 

 

nahoru