Shape Created with Sketch. 241 170 000

Po Mnichově a Sydney bude mít Allianz stadiony také v Nice a Londýně

Mnichov/Praha, 25. září 2012; O letošních prázdninách přibyly do rodiny Allianz dva nové stadiony. Allianz France podepsala dlouhodobý kontrakt na nový stadion v Nice, který bude nést jméno „Allianz Riviera“ a Allianz ve Velké Británii uzavřela partnerství s londýnským ragbyovým týmem Saracens Rugby Club, kterého zrekonstruovaný stadion ponese jméno „Allianz Park“. Úspěch mnichovské „Allianz Arény“ se tak rozšíří do dalších evropských zemí.

„Sport je mezinárodním jazykem, který spojuje lidi ze všech oblastí života a vytváří místní či dokonce světová společenství založená na kolektivním zájmu a vášni. A tato společenství hrají sjednocující roli v naší snaze pomoci lidem zlepšit jejich životy. To je důvod, proč se Allianz tak silně orientuje na sponzorství sportu na celém světě,“ říká Christian Deuringer, který je zodpovědný za celosvětový management značky v skupině Allianz.

 

Spolu se světoznámou „Allianz Arénou“ v Mnichově dva nové stadiony rozšiřují rodinu Allianz sportovních areálů už na čtyři zástupce. Kromě sportovních „stánků“ v Nice a Londýně totiž už od začátku letošního roku nese značku Allianz jedno z hlavních sportovišť v Sydney, „Allianz Stadium.“

 

„Pojmenování sportovního stadionu s sebou přináší silný emoční aspekt. Pro nehmotnou značku, jakou je Allianz, se tak stadion rychle stává dalším domovem a zdrojem hrdosti jejích zaměstnanců,“ dodává Deuringer.

 

V současnosti je Allianz světovým poskytovatelem finančních služeb klientům ve více než 70 zemích světa s přibližně 600 000 vyslanci této značky – zaměstnanci, makléři, agenty a dalšími partnery.

 

Po deseti letech procesu změny značky se dnes většina obchodních aktivit odehrává pod hlavičkou Allianz. „Výběr sponzorských aktivit je podřízený snaze zvýšit povědomí a pozitivní vnímaní značky Allianz,“ uzavírá Deuringer.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

 

Václav Bálek

tiskový mluvčí

Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

www.allianzfoto.cz

 

 

nahoru