Shape Created with Sketch. 241 170 000

Tomáš Vysoudil se stal členem představenstva Allianz pojišťovny

Praha, 7. února 2012; Na základě rozhodnutí akcionáře a po udělení souhlasu ČNB byl s účinností od 31. ledna 2012 jmenován členem představenstva Allianz pojišťovny s odpovědností za obchod Tomáš Vysoudil (39).

Tomáš Vysoudil je odborník na řízení a rozvoj distribučních sítí a v Allianz pojišťovně doposud působil jako obchodní ředitel. Je absolventem Univerzity J. A. Komenského a před příchodem do Allianz pojišťovny pracoval 16 let ve skupině České pojišťovny.

 

Z představenstva Allianz pojišťovny odešel po téměř čtyřletém působení Stefan Markschies, který nadále působí v Rusku v Allianz ROSNO.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

 

Václav Bálek, tiskový mluvčí

Allianz pojišťovna

Telefon: +420 224 405 409

Mobil: +420 605 203 447

Mail: vaclav.balek@allianz.cz

www.allianz.cz

www.allianzfoto.cz

 

 

nahoru