Shape Created with Sketch. 241 170 000

Životní pojištění Allianz získalo další zlato. Od podzimu už třetí

Praha, 25. ledna 2017; Včera vyhlásil portál Finparáda.cz výsledky šestého ročníku soutěže Finanční produkt roku. Životní pojištění Allianz Rytmus risk se stalo Produktem roku 2016 v kategorii Rizikové životní pojištění. Od září je to už potřetí, co získalo 1. cenu.

Zlatá dráha produktu, který si dnes zájemci mohou pořídit pod názvem Allianz Život, začala v září, kdy získal titul Pojišťovací inovátor v rámci Ceny Hospodářských novin. V listopadu na tento úspěch navázal 1. místem v kategorii Životní pojištění v soutěži Fincentrum Pojišťovna roku 2016. Kromě toho získal loni i jedno stříbrné a jedno bronzové místo v dalších prestižních soutěžích.

Čím je toto pojištění výjimečné? Neobsahuje žádné absurdní poplatky - počáteční, měsíční nebo za předčasné ukončení. Dovoluje klientům pojistit se přesně tak, jak potřebují. Výběr rizik je zcela na nich a produkt si poskládají sami. Platí tedy jen za to, co v něm skutečně mít chtějí. Další výhodou je volitelná investiční složka, která ve smlouvě také vůbec být nemusí.

Do soutěže „Finparáda.cz - Finanční produkt roku 2016“ jsou automaticky zařazeny všechny finanční produkty vybraných typů, které jsou v Česku nabízené bankami, pojišťovnami, penzijními a investičními společnostmi. Počátkem roku jsou vyhlašovány vždy tři nejlepší produkty v každé kategorii.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

Pro další informace, prosím, kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

224 405 409                                                               
605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz

Jana Černá
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

224 405 359
605 203 536
jana.cerna@allianz.cz

 

nahoru