Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Allianz má podle Zlaté koruny nejlepší životní pojištění na trhu. Medaile získalo i její autopojištění a pojištění majetku

Praha, 1. června 2018; Nejlepším životním pojištěním na českém trhu je Allianz ŽIVOT bez absurdních poplatků. Vyplývá to z výsledků soutěže Zlatá koruna. Vítězové byli vyhlášeni na včerejším galavečeru v pražském TOP hotelu. Allianz si celkově odnesla čtyři medailové pozice a na stupně vítězů vystoupila i s neživotními produkty, včetně svého populárního autopojištění počítaného podle ujetých kilometrů.

Druhé místo získala za Allianz DOMOV s asistencí a právní pomocí a třetí za Allianz AUTO, které se už vloni stalo ve stejné soutěži nejlepší novinkou roku. Stříbrná byla také Allianz PENZE s daňovým automatem v kategorii Penzijní spoření.

Životní pojištění Allianz ŽIVOT je určené těm, kteří neradi pročítají stohy nezáživných textů, hlídají si zdravý životní styl, a kdyby se jim něco stalo, tak chtějí mít jistotu, že dostanou nejvíce peněz na trhu.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. Jejich hodnocení probíhá na základě modelu, který zahrnuje řadu kritérií a porovnává jejich ekonomické, kvalitativní a bezpečnostní charakteristiky. Letos proběhl již její 16. ročník.

 
Allianz pojišťovna, a. s.,
je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 
Pro další informace kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz

Kateřina Ikráthová
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

721 608 464
katerina.ikrathova@allianz.cz

nahoru