Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Allianz opět zvítězila s životním pojištěním. Allianz ŽIVOT se stal podruhé za sebou finančním produktem roku

Praha, 31. ledna 2018; Allianz pojišťovna obdržela v soutěži Finparáda.cz - Finanční produkt roku 1. místo v kategorii „Rizikové životní pojištění“ a navázala tak na své vítězství ve stejné kategorii z minulého roku. Celkově je to již páté zlato, které produkt „Allianz ŽIVOT“ získal.

Produkt Allianz Život započal svou vítěznou cestu v září 2016, kdy obdržel titul Pojišťovací inovátor v rámci Ceny Hospodářských novin. Ještě týž rok v listopadu na úspěch navázal 1. místem v kategorii Životní pojištění v soutěži Fincentrum Pojišťovna roku 2016. O rok později pak zvítězila Allianz i v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna v Nejlepší pojišťovně roku 2017. Kromě toho však Allianz ŽIVOT sbírá i ostatní kovy v dalších prestižních soutěžích.

Životní pojištění Allianz ŽIVOTsi mezi klienty rychle získalo oblibu, jelikož neobsahuje žádné absurdní poplatky, dovoluje klientům poskládat si produkt podle své potřeby a výhodou je i volitelná investiční složka, která ve smlouvě vůbec nemusí být. Populární je však především novinka, jež je finančně příznivá k lidem, kteří se starají o své zdraví a díky tomu pak získají slevu.

Do soutěže „Finparáda.cz - Finanční produkt roku 2017“ jsou automaticky zařazeny všechny finanční produkty vybraných typů, které v Česku nabízejí banky, pojišťovny a penzijní a investiční společnosti. Počátkem roku odborníci vyhlásí vždy tři nejlepší produkty v každé kategorii.


Allianz pojišťovna, a. s.,
je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.


Pro další informace, prosím, kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz


Kateřina Ikráthová
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

603 196 363
katerina.ikrathova@allianz.cz

nahoru