Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Havarijní pojištění za korunu míří do Berouna. 300 000. klient získal od Allianz výhodnou roční pojistku

Praha, 3. července 2018; Model havarijního pojištění je u Allianz podobný jako u povinného ručení. I zde klienti dokládají svůj roční nájezd kilometrů a podle toho se pak odvíjí cena jejich pojistky. Kdo jezdí málo, potěší ho to, že také málo zaplatí. Dvojnásob si své autopojištění užije klient z Berouna, který si jako 300 000. sjednal havarijní pojištění u Allianz a získal proto pojistku na celý rok za pouhou 1 Kč.

„I v letošním roce nadále nabízíme naše férové autopojištění s cenou dle ujetých kilometrů. Zájem o něj roste, a tak jsme se rozhodli odměnit klienta, který si jako tří sta tisící v řadě sjednal naše havarijní pojištění, výhodnou roční pojistkou,“ vysvětluje ředitel pojistné matematiky a produktového controllingu (CPO) Allianz pojišťovny Josef Lukášek.

Povinné ručení i havarijní pojištění Allianz začíná od pěti tisíc kilometrů a stoupá do hodnoty 25 tisíc. Škála tím pádem zahrnuje i průměrný nájezd českých řidičů, který se pohybuje v rozmezí 10 – 15 tisíc kilometrů. Novinkou od konce loňského roku je zvýhodnění pro řidiče, kteří ročně ujedou více než 25 tisíc km. Horní hranice zde končí a cena se jim s přibývajícími kilometry už nenavyšuje. Jako doklad stačí jednou za rok fotka tachometru.

„Žádnou přirážku za podstřelení nebo překročení zapsaného nájezdu nemáme, život nelze naplánovat na kilometry a je přece mnoho důvodů, proč původní představa o nájezdu po několika měsících úplně nevyjde,“ uvádí ředitelka autopojištění Allianz pojišťovny Veronika Hašplová a poukazuje na stejný systém plateb např. u vodného, stočného a elektriky.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz


Kateřina Ikráthová
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

721 608 464
katerina.ikrathova@allianz.cz

nahoru