Shape Created with Sketch. 241 170 000

Letní prázdniny s 20% slevou? Allianz nabízí pro své klienty výhodné cestovní pojištění až do konce srpna

Praha, 25. června 2018; V dubnu a květnu letošního roku využívali klienti Allianz cestovní pojištění nejčastěji v Egyptě, Španělsku a Vietnamu. Zatímco v Egyptě je nejvíce trápily zažívací potíže, ve Vietnamu bourali na skútrech. Oproti stejnému období v roce 2017 eviduje pojišťovna nárůst hlášených událostí o 13 %. I proto Allianz nabízí do 31. srpna cestovní pojištění se slevou 20 %.

Za uplynulé dva měsíce vyplácela Allianz v návaznosti na cestovní pojištění celkem 981 pojistných plnění. Nejčastěji kvůli zraněním a nemocem v Egyptě, Španělsku, Spojených státech, Velké Británii a Německu. Škody s nejvyšším plněním hlásili klienti z Vietnamu, Egypta a Spojených arabských emirátů.

V roce 2017 evidovala Allianz za duben až květen 867 případů, a to především z Egypta a Španělska. Nejvyšší částky za ošetření se platila v Thajsku, kde opět převládaly hlavně dopravní nehody na skútrech.

Chystáte se v blízké době na dovolenou do zahraničí? Přinášíme Vám tři jednoduché cestovatelské tipy:

1.    Sjednejte si cestovní pojištění

Protože Evropský průkaz pojištěnce ani pojištění ke kreditní kartě většinou nepokryjí všechny náklady.

2.    Stáhněte si mobilní aplikaci Allianz CZ s pojištěním do telefonu

Díky čemuž budete mít číslo na asistenční službu i kartičku pojištěnce hned po ruce. Asistenční služba navíc funguje v češtině a nonstop.

3.    Pojistěte si storno

Pokud pak nebudete moci odjet, bez pojištění storna Vám nikdo pojištění nevrátí.

Až do 31. srpna 2018 navíc můžete sjednávat cestovní pojištění od Allianz s 20% slevou! Pojistit se můžete online na https://online.allianz.cz/web/cestovni-pojisteni/.


Allianz pojišťovna, a. s.,
je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz


Kateřina Ikráthová
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

721 608 464
katerina.ikrathova@allianz.cz

nahoru