Shape Created with Sketch. 241 170 000
ENG

Od října nepropadejte panice. Místo zvedáku na kolo stačí mít číslo na asistenci, radí Allianz

Praha, 4. září 2018; Motoristům se má od října letošního roku změnit seznam povinné výbavy vozidel. Nově by tak s sebou nemuseli vozit náhradní žárovky, pojistky nebo třeba výbavu nutnou pro výměnu kola, jako například zvedák. Pro klienty Allianz to ale nebude žádná velká změna. Díky 24hodinové asistenční službě mají zaručenou pomoc s jakoukoliv poruchou, nehodou nebo i právním poradenstvím.

„Pokud klienta Allianz pojišťovny postihne nehoda či porucha, měl by ze všeho nejdříve kontaktovat asistenční službu, která mu poradí, jak v danou chvíli postupovat. Dále zajistí pomoc, případně odtahovou službu, která za klientem přijede. Dle možností se technik pokusí poruchu odstranit na místě - například defekt pneumatiky či nedostatek paliva, případně vozidlo odtáhne do servisu. Nebude-li možné vozidlo vlivem poruchy či nehody zprovoznit do osmi hodin od vyžádání asistence, může klient požádat o zajištění náhradního vozidla,“ říká metodik Allianz pojišťovny Josef Šrut.

To dokládá i příběh klientky, které se na asistenční službu od Allianz neváhala obrátit s prosbou o pomoc, když cestou do Brna znenadání dostala defekt přímo na D1 mezi Humpolcem a Jihlavou. Dojela na nejbližší odpočívadlo a spojila se telefonicky s asistenční službou. Operátorka rozrušenou slečnu uklidnila a zajistila příjezd silniční služby. Po výměně pneumatiky mohla klientka dál nerušeně pokračovat v jízdě. Celá akce netrvala ani 50 minut.

Základní asistenční služby poskytuje Allianz automaticky všem klientům při sjednání povinného ručení nebo havarijního pojištění ALLRISK. Při současném sjednání povinného ručení a havarijního pojištění ALLRISK se navíc uvedené limity sčítají.

„Allianz poskytuje i rozšířené asistenční služby ASISTENCE PLUS, které jsou vhodné především pro ty, kteří hodně cestují a chtějí mít jistotu krytí vyšším limitem,“ doplňuje Josef Šrut.


Allianz pojišťovna, a. s.,
je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 
Pro další informace kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz


Kateřina Ikráthová
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

721 608 464
katerina.ikrathova@allianz.cz

 

nahoru