Allianz pojišťovna
Vítejte na stránce poradce

Kde se můžeme potkat

 • Pojďme se sejít a vše probrat osobně. Stačí zavolat  nebo vyplnit kontaktní formulář.

  Kontaktní formulář

  Vložte životopis:
  Vložte průvodní dopis:
 • Sídlo Allianz

  Jsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. V České republice působíme od r. 1993, od té doby jsme uzavřeli téměř 10 milionů smluv a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

  Pojišťujeme více než 800 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí, turistů a dalších klientů.  Naší filozofií je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

  V roce 2016 jsme získali ocenění Pojišťovna roku. Pojistným produktem roku 2016 se vedle autopojištění stalo i naše životní pojištění.

  Naše Allianz penzijní společnost nabízí doplňkové penzijní spoření. Je nástupcem Allianz penzijního fondu, který odborníci v posledních letech ohodnotili několika oceněními – spoří s námi téměř půl milionu klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšujeme. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.


 • Jako obchodník pracuji od roku 1993. Od roku 1997 podnikám s Allianz pojišťovnou, kde jsem začal jako obchodník. Od roku 2010 jsem pracoval jako vedoucí týmu.Od 1. 4. 2016 pracuji jako oblastní manažer pro regionálním ředitelství středních Čech. Nyní pro svůj tým hledám nové obchodníky.

  Můj obchodní tým nyní zahrnuje celou mou rodinu a 30 obchodníků. Máte chuť budovat vlastní firmu ? Tak u nás budete na správném místě.

 • Penzijní fondy

  Peníze, které si Češi spoří ve třetím důchodovém pilíři, letos nejlépe zhodnocuje penzijní společnost Axa (1,1 %). Druhá v pořadí je PSČP (1,04 %) a třetí nejlepší zhodnocení dosahuje penzijní společnost Allianz (1,01 %). Naopak nejméně v prvním pololetí 2016 vydělávali ti, kdo mají penzijní připojištění u Consequ (0,47 %). Ostatní penzijní společnosti dosahují výnos v rozpětí 0,57 až 0,82 %.  (zprávy.idnes.cz

  Allianz

  Pojištění odpovědnosti občana by mělo být automatickou součástí života. Sjednat se dá samostatně, mnohem častěji ale lidé volí připojištění odpovědnosti v rámci pojištění domácnosti a nemovitosti, kde bývá cenově zvýhodněno. U Allianz to tak má drtivá většina klientů. Alfou a omegou pojištění odpovědnosti je nastavení správného limitu. "Pojistné plnění je totiž omezeno limitem za pojistný rok," říká Jana Černá z Allianz. (LN, str. 12, Dana Jakešová)

   


nahoru