Allianz pojišťovna
Vítejte na stránce poradce

Kde se můžeme potkat

 • Pojďme se sejít a vše probrat osobně. Stačí zavolat  nebo vyplnit kontaktní formulář.

  Kontaktní formulář

  Vložte životopis:
  Vložte průvodní dopis:
 • Sídlo AllianzJsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. Na český trh jsme vstoupili v roce 1993 a během působení v České republice jsme se vypracovali mezi tři největší české pojišťovny. Víte, kolik jsme za tu dobu uzavřeli smluv? V 10milionovém Česku se to může zdát až neuvěřitelné, ale je to téměř 9 milionů.

  Začínali jsme s nabídkou životního pojištění a postupně jsme přidali pojištění majetku. Mezi našimi klienty byly a stále jsou mnohé významné osobnosti kultury, sportu i veřejného života, například spisovatel Vladimír Páral, cestovatel Jiří Kolbaba, reprezentanti v lyžování nebo vítězky České MISS.

  Od roku 2000 nabízíme také povinné ručení, se kterým jezdí více než 700 tisíc českých řidičů. I ostatní typy našich majetkových a životních pojištění dokáží plně uspokojit jak privátní, tak firemní zákazníky.

  Jsme jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, která nově nabízí důchodové spoření ve II. i ve III. pilíři. A stejně jako Allianz penzijní fond, jenž byl v posledních letech nejlépe hodnoceným fondem na českém trhu, se bude nadále starat o finance svých klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšuje. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.


 • Jako obchodník pracuji od roku 1993. Od roku 1997 podnikám s Allianz pojišťovnou, kde jsem začal jako obchodník. Od roku 2010 jsem pracoval jako vedoucí týmu.Od 1. 4. 2016 pracuji jako oblastní manažer pro regionálním ředitelství středních Čech. Nyní pro svůj tým hledám nové obchodníky.

  Můj obchodní tým nyní zahrnuje celou mou rodinu a 30 obchodníků. Máte chuť budovat vlastní firmu ? Tak u nás budete na správném místě.

 • Penzijní fondy

  Peníze, které si Češi spoří ve třetím důchodovém pilíři, letos nejlépe zhodnocuje penzijní společnost Axa (1,1 %). Druhá v pořadí je PSČP (1,04 %) a třetí nejlepší zhodnocení dosahuje penzijní společnost Allianz (1,01 %). Naopak nejméně v prvním pololetí 2016 vydělávali ti, kdo mají penzijní připojištění u Consequ (0,47 %). Ostatní penzijní společnosti dosahují výnos v rozpětí 0,57 až 0,82 %.  (zprávy.idnes.cz

  Allianz

  Pojištění odpovědnosti občana by mělo být automatickou součástí života. Sjednat se dá samostatně, mnohem častěji ale lidé volí připojištění odpovědnosti v rámci pojištění domácnosti a nemovitosti, kde bývá cenově zvýhodněno. U Allianz to tak má drtivá většina klientů. Alfou a omegou pojištění odpovědnosti je nastavení správného limitu. "Pojistné plnění je totiž omezeno limitem za pojistný rok," říká Jana Černá z Allianz. (LN, str. 12, Dana Jakešová)

   


nahoru