U nás sjednáte cestovní pojištění online a během pár minut. Vybrat si můžete ze 3 balíčků, které jsme připravili na míru svátečním cestovatelům i protřelým světoběžníkům, a mnoha připojištění k tomu. Nabízíme i cestovní pojištění s neomezeným krytím léčebných výloh. Limity Vás tedy trápit nemusí.
Vyberte si z variant cestovního pojištění

Přejděte pro více informací

Léčebné výlohy
2 000 000 Kč
neomezeno
neomezeno
Asistenční služby 24h
Odpovědnost
1 000 000 Kč
5 000 000 Kč
20 000 000 Kč
Pojištění zavazadel
25 000 Kč
50 000 Kč
100 000 Kč
Následky úrazu
400 000 Kč
500 000 Kč
Smrt úrazem
400 000 Kč
500 000 Kč
Denní odškodné při hospitalizaci
300 Kč/den, max. 10 dnů
300 Kč/den, max. 10 dnů
Právní pomoc v zahraničí
80 000 Kč
80 000 Kč
80 000 Kč
Rizikové sporty
Pojištění stornovacích poplatků
Pojištění technické asistence
Pojistíme Vás, ať už vyrazíte kamkoli.
Stačí Vám základní cestovní pojištění, nebo naopak oceníte komplexní řešení, které kryje většinu rizik? Nabízíme obojí.
 
Sjednat online
Sportujete? 150 sportovních aktivit jsme automaticky zahrnuli do základního cestovního pojištění. Dalších 40 si můžete připojistit.
 
Seznam sportů
Někdy to nevyjde a Vy na dovolenou kvůli vážným důvodům nemůžete odjet. Když máte naše pojištění, jde 80 – 100 % nákladů za námi.
 
Pojištění stornovacích poplatků
Vždy kontaktujte asistenční službu Allianz pojišťovny, která je vám k dispozici nonstop na telefonním čísle na čísle +420 283 002 771. Kontaktní údaje jsou také uvedeny na kartičce cestovního pojištění.

Stalo se Vám někdy, že jste měli cestovní pojištění a přesto jste nedostali zaplacené pojistné plnění? Jednáme s vámi na rovinu. Zde jsou nejznámější příklady situací, na které se pojištění nevztahuje. Více konkrétních podmínek naleznete vždy v dummy pojistných podmínkách.

  • Náklady v souvislosti s akutním onemocněním, které vzniklo již před vycestováním.
  • Nestabilizované chronické onemocnění.
  • Náklady spojené s těhotenstvím po ukončení 32. týdne.
  • Úrazy vzniklé po požití alkoholu či návykové látky.
  • Škody vzniklé na převzatých věcech (půjčené lyže, služební telefon apod.)
  • Škody vzniklé na věcech předaných přepravci (za zavazadla v tom případě odpovídá přepravce, tedy např. letecká společnost).

Pojištění stornovacích poplatků nelze uplatnit na zrušení cesty v situaci, kdy vláda zakázala cestovat do zahraničí respektive příslušné destinace, nebo došlo k uzavření oblasti místními úřady.

Doporučujeme se obrátit na CK, prodejce letenek, dopravce či hotely a domluvit se na vrácení ceny služby, změně destinace či termínu.

U online sjednání máte na výběr ze tří variant, které vidíte v tabulce výše. Tímto způsobem si můžete pojištění sjednat sami v pohodlí domova, rychle a jednoduše. Při sjednání pojištění u poradce můžete pojištění přizpůsobit a vybrat řešení přímo pro Vás. Můžete se poradit o konkrétních situacích a zeptat se na Vaše případné otázky. Můžete si také například sjednat samostatně připojištění či se nechat pojistit na celý rok pro opakované výjezdy. Všechny informace najdete v dummy pojistných podmínkách.
Ano, v rámci pojištění stornovacích poplatků hradíme náklady na náhradní ubytování a zpáteční cestu v případě nařízené karantény v zahraničí kvůli kontaktu s nakaženým, která zasahuje do plánovaného termínu cesty.

Cestovní pojištění v souvislosti s onemocněním covid-19 se nevztahuje na náklady spojené s:

  • plošně nařízenou karanténou
  • nařízenou karanténou v zemích označených jako extrémní riziko (černé na „cestovatelském semaforu“).
Léčebné výlohy v zahraničí v souvislosti s onemocněním covid-19 hradíme ve všech variantách cestovního pojištění a pojištění se vztahuje na všechny země světa bez ohledu na oficiální varování od vládních nebo jiných oficiálních doporučení.
Způsob úhrady cestovního pojištění se zadává až ke konci procesu sjednání. Zvolit si můžete mezi úhradou platební kartou nebo bankovním převodem. Úhrada v hotovosti nebo platební kartou na našich pobočkách není bohužel možná.
Ano, pokud si při sjednání pojištění vyberete způsob úhrady bankovním převodem a zapomenete pojištění uhradit, obdržíte přátelské upozornění s informací o nezaplaceném pojištění. Pokud pojistné nezaplatíte ve sjednané výši a v dané lhůtě, pojištění nevznikne a nebudete pojištěn.
Nevíte si rady s výběrem pojištění nebo potřebujete pomoct při sjednání?
Vždy Vám rádi pomůžeme!