Kariéra v Allianz


Přidejte se k nám a staňte se součástí Allianz. Prohlédněte si všechna aktuální volná pracovní místa.


Víme, že se našim zaměstnancům pracuje nejlépe, když jsou šťastní, zdraví a mohou se rozvíjet. Vzrušující úkoly, inspirativní pracovní prostředí a týmový duch Allianz: Poznejte naši kulturu a to, co nás dělá výjimečnými.                    
zdraví

Podpora duševního a fyzického zdraví
peníze

Plánování pro prosperující budoucnost
čas

Flexibilita, sladění soukromého a pracovního života
kariéra

Příležitosti, jak se učit a profesně růst
ico
V Allianz klademe důraz na vaše zdraví a pečujeme o něj různými způsoby. Můžete bezplatně využít nonstop zdravotní konzultace či psychologickou podporu, zapojit se do globálních sportovních aktivit, jako je například Allianz World Run, získat Multisport kartu a další.
ico
Allianz svým zaměstnancům nabízí zvýhodněné produkty se slevou až 75 %. Při cestování po Evropě oceníte roční cestovní pojištění za symbolickou cenu 1 Kč. Zároveň získáte možnost nákupu zaměstnaneckých akcií (ESPP), každoroční body do Cafeterie, které lze využít dle vlastního uvážení, příspěvek na stravování a zvýhodněné telefonní tarify pro vás i vaše rodinné příslušníky. 
ico
Vážíme si vašeho času a snažíme se o zdravou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, včetně možnosti práce na plný i částečný úvazek. S naším řešením pro virtuální kanceláře můžete minimálně 40 % své práce vykonávat na dálku. Jako pojišťovna přemýšlíme dlouhodobě, to se týká nejen našeho podnikání, ale také prostředí, ve kterém společně žijeme. Jsme odhodláni vytvářet lepší společnost a poskytovat příležitosti pro dobrovolnictví prostřednictvím různých iniciativ a aktivit ESG. Být rodičem je důležitá zodpovědnost a zaslouží si naši podporu. Allianz nabízí měsíc otcovské nebo partnerské dovolené. Samozřejmostí je i 5 týdnů dovolené, až 5 dnů Sick Days, teambuildingy a další akce Allianz.
ico

Ve společnosti Allianz jsou pro nás vaše motivace a angažovanost velmi důležité. A ve vašem rozvoji vás budeme podporovat. Úspěšná kariéra u nás zahrnuje různé role napříč funkcemi, zeměmi a divizemi. Každý rok povedete strukturovanou diskuzi se svým manažerem, kde se zaměříte na váš profesní a osobní rozvoj. Nabízíme mnoho příležitostí pro kariérní postup, jako například:

• Programy kariérního rozvoje pro nevýkonné i výkonné pozice, jako jsou školení na pracovišti, job shadowing, projektová práce, mentoring, mezifunkční a mezinárodní mobilita a další.

• Celoživotní vzdělávání s přístupem k interním a externím vzdělávacím platformám, které umožňují výuku minimálně jednu hodinu týdně.

• Leadership programy, zaměřující se na transformaci, technologii, operace, procesy nebo finance, které umožňují hladký přechod rolí vedoucím pracovníkům.


Být součástí "Allianz for Life" nebylo nikdy důležitější, než je právě teď. Samotný název podtrhává fakt, že Allianz jako společnost je tu pro lidi v dobrých i těžkých časech, a poskytuje tak podporu a skutečné partnerství po celý život. V této nelehké době vracíme lidem důvěru a jistotu s výhledem na lepší zítřky. A i když se vrátí svět do starých kolejí - budeme tu vždy pro Vaší budoucnost díky kvalitním produktům, jednoduchým řešením a spolehlivé péči, kterou Vám poskytujeme.

 

Allianz pojišťovna je po páté v řadě opět jedničkou na pojistném trhu v žebříčku nejlepších světových značek Interbrand. Její produkty a služby jsou pravidelně oceňované nejen klienty, ale také odbornou veřejností a jsou pravidelně umisťované na předních příčkách v soutěžích finančních produktů.

Allianz jako první společnost v České republice v lednu 2022 získala mezinárodně uznávaný certifikát EDGE ASSESS, který si obhájila i v roce 2024, potvrdila tak svou pozici lídra v oblasti diverzity a všem zaměstnancům poskytuje rovné příležitosti.

Allianz tradičně bodovala také v soutěži Zlatá koruna 2022, kde získala ocenění jak za oblast životního, tak neživotního pojištění.

 
zlatakoruna
EDGE
topzamestnavatel
1