Kariéra v
Allianz


Přidejte se k nám a staňte se součástí Allianz. Prohlédněte si všechna aktuální volná pracovní místa.


Víme, že se našim zaměstnancům pracuje nejlépe, když jsou šťastní, zdraví a mohou se rozvíjet. Vzrušující úkoly, inspirativní pracovní prostředí a týmový duch Allianz: Poznejte naši kulturu a to, co nás dělá výjimečnými.

Být součástí "Allianz for Life" nebylo nikdy důležitější, než je právě teď. Samotný název podtrhává fakt, že Allianz jako společnost je tu pro lidi v dobrých i těžkých časech, a poskytuje tak podporu a skutečné partnerství po celý život. V této nelehké době vracíme lidem důvěru a jistotu s výhledem na lepší zítřky. A i když se vrátí svět do starých kolejí - budeme tu vždy pro Vaší budoucnost díky kvalitním produktům, jednoduchým řešením a spolehlivé péči, kterou Vám poskytujeme.


Na našich zaměstnancích nám záleží, chceme, aby se v Allianz cítili dobře a poskytujeme jim benefity, které jim zpříjemňují nejen pracovní život.

5 týdnu dovolené
Poskytujeme 4 + 1 týdnů dovolené. Všichni tak můžeme odpočívat 1 týden  navíc.


stravenky
Přispíváme na stavování v naší jídelně, a kde ji nemáme, poskytujeme stravenky.

sport
Jako zaměstnanci Allianz můžeme využívat MultiSport kartu, stejně tak jako se účastnit množství sportovních akcí nebo si zacvičit přímo v naší budově.
máme to tu hezké
Máme nejen skvělou lokalitu v centru Prahy s výhledem na Pražský hrad, ale také relax zóny a velkou střešní terasu, kde v létě grilujeme.
sick days
Když nám není dobře, ale nepotřebujeme lékaře, můžeme využít placeného zdravotního volna.


benshop
Benefitní body můžeme využít na relaxaci, vzdělávání, cestování nebo i na zaplacení táborů a zájmových kroužků svých dětí.
allianz pro druhé
Máme možnost nasbírat zkušenosti v zahraničí. Allianz je ve více než 70 zemích světa.


neplacená dovolená
V životě se naskytnou situace, na které potřebujete více volných dnů a dovolená na to nestačí.
homeoffice
Možnost pracovat z domova a pružná pracovní doba nám pomáhá nejen k vyšší efektivitě, ale také ke sladění pracovního a soukromého života.
produkty
Autopojištění, pojištění osob, majetku nebo cestovní pojištění máme za zvýhodněných podmínek.
 
allianz sobě
Rádi se společně bavíme při vánočním večírku, sportovním dni nebo teambuildingových aktivitách.


učíme se navzájem
Učíme se, předáváme si znalosti mezi sebou v týmu, napříč odděleními, ale také v rámci celé Allianz s kolegy ze zahraničí.