nepřetržitá pomoc
nepřetržitá pomoc

Na cestách se může přihodit spousta nečekaných událostí. Co dělat pokud vaše vozidlo zůstane po nehodě nebo v důsledku poruchy nepojízdné? Pokud máte autopojištění od Allianz, nejste na to sami. Naši operátoři jsou připraveni Vám pomoct 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Základní asistenční služby jsou automatickou součástí všech čtyř balíčků autopojištění. V balíčcích PLUS, EXTRA a MAX je zahrnuta rozšířená asistence.

Pro klienty, kteří potřebují naši pomoc na silnici a kterým se nechce volat na naší asistenční službu, máme online řešení v podobě webového formuláře na www.chciodtah.cz, kde si klient si může objednat odtah sám ze svého mobilního zařízení.   

Vyplnění formuláře netrvá ani dvě minuty a online systém okamžitě vyšle na místo asistenční službu. Klientovi, se dostane rychlé podpory v případě nepojízdnosti vozidla. Obrovskou výhodou je, že v případě zapnutých polohových služeb přesně víme klientovu polohu, aniž by ji musel sám zjišťovat a vyplňovat. Ze zkušeností víme, že je pro klienty někdy těžké, správně popsat, kde přesně se nacházejí.  

Asistenční služby
Právní poradenství
Nevíte si rady s výběrem pojištění nebo potřebujete pomoct při sjednání?
Vždy Vám rádi pomůžeme!
Ikona pána se složkou
Ikona pána se složkou
Najděte potřebné dokumenty společnosti Allianz pojišťovna, Allianz kontakt a Allianz penzijní společnost a AWP P&C SA nebo pojistné podmínky našich produktů.