Proč havarijní pojištění od Allianz?
Proč havarijní pojištění od Allianz?
Jsme tu pro ty, kteří se nebojí zvládnout jakoukoli cestu. Havarijní pojištění Allianz začíná tam, kde povinné ručení končí. Kromě škody, kterou při havárii způsobíte někomu jinému totiž hradí také škody vzniklé na Vašem vozidle. Zejména pro novější vozy je tedy nezbytným doplňkem povinného ručení. U Allianz již nemusíte řešit jednotlivá rizika, připravili jsme pro Vás 4 balíčky sestavené podle stupně ochrany. Havarijní pojištění v různém rozsahu je součástí balíčků PLUS, EXTRA a MAX.
Aby pro vás byl výběr pojištění vašeho auta ještě jednodušší, připravili jsme na základě našich dlouhodobých zkušeností 4 balíčky autopojištění. Vyberte si ten, který vám nejvíc vyhovuje. Balíček s povinným ručením a základní asistencí zdarma nebo komplexní balíček, který zahrnuje většinu rizik, se kterými se můžete setkat.

Přejděte pro více informací

Základní balíček pro ty, kdo nechtějí za pojištění moc platit a stačí jim jen povinné ručení a základní pomoc.
Balíček pro ty, kdo chtějí své vozidlo pojistit také pro případ neočekávaných přírodních událostí.
Balíček, který Vás navíc chrání pro případ odcizení vozidla, vandalismu nebo poškození skel.
Nejkomplexnější balíček, který navíc obsahuje pojištění vozidla pro případ havárie, kterou sami způsobíte.
Povinné ručení
Právní poradenství
Asistence
Úrazové pojištění
Přírodní události
Požár a výbuch
Poškození zvířetem
Rozšířená asistence
Krádež
Skla
Vandalismus
Havárie
Doplatek na nové (GAP)
ekomi

Allianz globální hodnocení spokojenosti

4.6/5

98646 Hodnocení

Co o nás řikají klienti

Z havarijního pojištění jsou kryty škody, které vzniknou na Vašem vozidle. Zatímco z pojištění odpovědnosti jsou hrazeny škody, které vzniknou osobě třetí, havarijní pojištění se sjednává k vozidlu vlastnímu a představuje tak formu zachování finančních zdrojů, které byste jinak museli, např. v souvislosti s nehodou či odcizením, vynaložit na opravu svého vozidla či nákup nového.
Havarijní pojištění je pojištěním Vašeho vozidla. Náhradu škody lze uplatnit z havarijního pojištění hned v několika případech. Pokud svým vozidlem způsobíte dopravní nehodu či jinou škodu na majetku a dojde ke škodě i na Vašem vozidle, pokud vznikne na Vašem vozidle škoda z jiných příčin (např. v důsledku krupobití, srážkou se zvěří, vandalismu atd.), nebo když Vám vozidlo někdo odcizí.
Havarijní pojištění si můžete spočítat a sjednat online na našich webových stránkách Allianz, nebo prostřednictvím telefonu na čísle 241 170 000, kde Vám se sjednáním pomohou naši zkušení operátoři. Obrátit se můžete také na naše pojišťovací poradce a pobočky.
Stav škody havarijního pojištění můžete sledovat pomocí našeho šikovného průvodce.
Pojištění pro případ havárie doporučujeme všem, kdo chtějí, aby jim při nehodě jejich vozidla vznikl nárok na pojistné plnění. Obecně ho využívají spíše majitelé novějších a hodnotnějších vozů, není to ale pravidlem.
Ano, pojištění se vztahuje k vozidlu, nikoli k řidiči.
Všechny dokumenty týkající se autopojištění naleznete zde.
Nevíte si rady s výběrem pojištění nebo potřebujete pomoct při sjednání?
Vždy Vám rádi pomůžeme!