Pojištění technické asistence
Chystáte se na zahraniční dovolenou autem nebo na motorce? Pak zvažte, jestli kromě klasického cestovního pojištění nepřipojistit i Vaše vozidlo. Pojištění technické asistence k vozidlu Vám pomůže v případě havárie nebo třeba vandalismu.
 
Pojištění technické asistence
  • Dovolená vozidlem bez obav téměř po celé Evropě. Připojištění se vztahuje i na území Turecka. Výjimkou je území Česka, Ruska, Ukrajiny, Běloruska a Moldavska. Kompletní seznam naleznete zde.
  • Pojištění se vztahuje na poruchy, havárie, živelní událost, vandalismus, odcizení části vozidla, jeho poškození zvířetem i na následky vzniklé chybou řidiče. Pomůžeme Vám, i když se vybije baterie, zabouchnete si klíčky nebo dojde k poškození pneumatik.
  • Pojištění lze sjednat k cestám o délce maximálně 31 dní.
  • Zaplatíme a zařídíme opravu vozidla na místě, případně odtah vozidla do servisu. Pokud nepůjde opravit, odtáhneme ho i zpátky do Česka na zvolené místo.
  • Zajistíme Vám i posádce náhradní dopravu do cíle, nebo zpátky do Česka. Vlakem, autobusem a na delší vzdálenosti od 750 km letadlem.
  • Přistavíme vám náhradní vozidlo. Pokud je Vaše dovolená kratší než 10 dnů, máte auto k dispozici až na 5 dnů. Při delší dovolené do 31 dnů Vám auto půjčíme až na 10 dnů. Více informací najdete v dummy pojistných podmínkách.

 

Nárok na zorganizování a úhradu nákladů za:

Přejděte pro více informací

Opravu na místě (s vyjímkou náhradních dílů, které si klient hradí sám)
1 hodina
Vyproštění a manipulaci s vozidlem
bez limitu
Odtah do nejbližší autoopravny, nebo do ČR nepodaří-li se zprovoznit vůz do
3 pracovních dnů
Náklady na odvoz řidiče a posádky do místa vzdáleného maximálně
25 km
Náhradní dopravu do cílového místa pobytu nebo do místa pobytu v ČR vlakem nebo autobusem, případně letadlem
letadlem pokud je vzdálenost větší než 750 km
Pronájem náhradního vozidla při neprovozuschopnosti nebo odcizení
5-10 dnů
Náklady na přistavení náhradního vozidla do vzdálenosti
50 km
Ano. Postaráme se o tolik lidí, kolik je v autě oficiálně míst k sezení. Řidiče i posádku, pokud je třeba, odvezeme na místo do vzdálenosti 25 km. Zajistíme pro ně náhradní dopravu nebo přistavíme náhradní vozidlo. Porouchané auto Vaši dovolenou zkrátka pokazit nemusí.
Pojištění se vztahuje na vozidlo a řidičem může být osoba s platným řidičským průkazem, která využívá vozidlo se souhlasem vlastníka vozu.
Zavolejte nám na číslo dummy +420 283 002 771 a vše vyřešíme.
Pojištění technické asistence k vozidlu můžete využívat výhradně na území těchto zemí: Albánie, Andorra, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Kazachstán, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko Lucembursko, Maďarsko, Malta, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Mario, Severní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Vatikán, Velká Británie a Severní Irsko.
Ikona pána se složkou
Ikona pána se složkou
Najděte potřebné dokumenty společnosti Allianz pojišťovna, Allianz kontakt a Allianz penzijní společnost a AWP P&C SA nebo pojistné podmínky našich produktů.