Chystáte se na dovolenou v době těhotenství a obáváte se možných výdajů za zdravotní péči? Spolehněte se na cestovní pojištění, které Vás chrání před nečekanými výdaji, a užijte si společnou dovolenou bez starostí.
 
  • Do 26. týdne těhotenství stačí sjednat běžné cestovní pojištění.  U Allianz si můžete vybrat z několika variant.
  • V době těhotenství doporučujeme varianty cestovního pojištění Optimal a Exkluziv bez spoluúčasti a s neomezeným limitem léčebných výdajů. Pojistné krytí bez finančního limitu se týká například akutních ošetření, hospitalizace, léků nebo dopravy do zdravotnického zařízení. Detailní informace najdete v pojistných podmínkách.
  • Chcete větší ochranu i v České republice? Sjednejte si životní pojištění včetně připojištění PRO ŽENY. Vztahuje se na těhotenské a porodní komplikace a pomůže Vám i v mnoha dalších situacích.
Vyberte si z variant cestovního pojištění

Přejděte pro více informací

Léčebné výlohy
3 mil. Kč
neomezeno
neomezeno
Asistenční služby 24h
Odpovědnost (zdraví / majetek)
5 mil. Kč/2,5 mil. Kč
10 mil. Kč/5 mil. Kč
15 mil. Kč/7,5 mil. Kč
Pojištění zavazadel
25 000 Kč
50 000 Kč
Trvalé následky úrazu
400 000 Kč
800 000 Kč
Smrt úrazem
200 000 Kč
400 000 Kč
Denní odškodné (úraz)
100 Kč
200 Kč
Doplňková rizika
35 000 Kč/5 000 Kč 
35 000 Kč/5 000 Kč 
Rizikové sporty (připojištění)
Připojištění storna
Připojištění vozidla

Často kladené dotazy

Zavolejte nám na číslo +420 241 170 000 a domluvíme konkrétní postup. Zpravidla bude potřeba zajistit dokumenty od lékaře, policie, dopravce apod.
Ano je, vše zůstává stejné jako u pojištění do zahraničí, jen Vás nepojistíme na léčebné výlohy, které máte standardně hrazeny v rámci svého zdravotního pojištění.

Členství v Evropské unii zaručuje občanům České republiky při pobytu v jiné členské zemi právo na stejnou péči, jako mají tamní občané.  V praxi to však znamená, že v případě onemocnění nebo úrazu hradí občané České republiky spoluúčast podle pravidel platných v dané zemi.

Nárok na zdravotní péči se navíc vztahuje jen na veřejná zdravotnická zařízení. Netýká se soukromých zdravotnických zařízení ani ordinací soukromých lékařů. Součástí běžného pojištění není ani úhrada zdravotního transportu zpět do vlasti nebo repatriace tělesných ostatků.

Proto je nutné sjednat si kvalitní cestovní pojištění, abyste nemuseli mít strach, že se vrátíte z dovolené s vysokými účty za léky nebo léčbu, které Vám nebudou proplaceny. Nevyplatí se ani spoléhat na pojištění k platební kartě – jeho omezené limity pokryjí jen zcela základní ošetření.

Najděte potřebné dokumenty Allianz pojišťovny a Allianz penzijní společnosti nebo pojistné podmínky našich produktů.