Allianz Commercial

Allianz Commercial je expertní centrum a globální linie Allianz Group pro pojištění středně velkých podniků, velkých podniků a specializovaných rizik. Mezi naše zákazníky patří největší spotřebitelské značky na světě, finanční instituce a průmysloví hráči, globální letecký a lodní průmysl, stejně jako rodinné a střední podniky, které jsou páteří ekonomiky.
Pojišťujeme také nestandardní rizika, jako jsou offshore větrné parky, infrastrukturní projekty nebo hollywoodské filmové produkce. Díky  finanční síle, zaměstnancům a obchodní síti světové pojišťovací značky  č. 1  podle hodnocení Interbrand, děláme v Allianz vše proto, abychom pomohli našim zákazníkům připravit se na to, co je před námi. Spolupráci vždy stavíme na bázi vzájemné důvěry a našim zákazníkům  poskytujeme možnost pokrýt  širokou škálu tradičních a alternativních  rizik. Dále nabízíme vynikající poradenství v oblasti lokálních i nadnárodních projektů a bezproblémové vyřizování pojistných událostí.
Obchodní jméno Allianz Commercial spojuje nadnárodní korporátní pojištění přes Allianz Global Corporate & Specialty a komerční pojištění pro středně velké společnosti, které kombinuje globální odborné znalosti s lokálními specifiky. Jsme přítomni ve více než 200 zemích, ať už prostřednictvím vlastních týmů, nebo prostřednictvím sítě a partnerů Allianz Group.
Naši odborníci jsou odhodláni poskytnout vám rychlé informace a podporu na míru vašich potřeb.