Pojistěte odpovědnost Vašich zaměstnanců za škody způsobené Vám jako zaměstnavateli. U Allianz si můžete sjednat skupinovou pojistnou smlouvu, která se bude vztahovat na všechny Vaše zaměstnance, včetně osob pracujících na dohodu o provedení práce a na dohodu o pracovní činnosti, případně na osoby ve služebním poměru. Skupinové pojištění je administrativně nenáročné, nemusíte nám hlásit jména nových zaměstnanců. 
Co všechno si můžete připojistit?

Přejděte pro více informací

Připojištění čistých finanční škod i správních sankcí
Pokud si sjednáte toto připojištění, bude se pojištění vztahovat i na čisté finanční škody a na škody způsobené zaměstnavateli udělením správních sankcí orgánem státní správy.
Připojištění škod při řízení dopravního prostředku zaměstnavatele při soukromých cestách
Pokud si sjednáte toto připojištění, bude se pojištění vztahovat i na škody vzniklé při při řízení dopravního prostředku zaměstnavatele při soukromých cestách zaměstnance, pokud zaměstnanec vozidlo používá se souhlasem zaměstnavatele, tj. nejen při cestách k plnění pracovních úkolů nebo v přímé souvislosti s nimi.
Připojištění územní působnosti celý svět kromě USA a Kanady
Pojištění MojiZaměstnanci se vztahuje na pojistné události, kde újma i její příčina nastaly na území Evropy. Můžeme se však dohodnout i na územním rozsahu celý svět kromě USA a Kanady.
Nevíte si rady s výběrem pojištění nebo potřebujete pomoct při sjednání?
Vždy Vám rádi pomůžeme!
Najděte potřebné dokumenty společnosti Allianz pojišťovna, Allianz kontakt a Allianz penzijní společnost a AWP P&C SA nebo pojistné podmínky našich produktů.