Allianz pojišťovna
Vítejte na stránce poradce

Kde se můžeme potkat

 • Sídlo AllianzJsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. Na český trh jsme vstoupili v roce 1993 a během působení v České republice jsme se vypracovali mezi tři největší české pojišťovny. Víte, kolik jsme za tu dobu uzavřeli smluv? V 10milionovém Česku se to může zdát až neuvěřitelné, ale je to téměř 9 milionů.

  Začínali jsme s nabídkou životního pojištění a postupně jsme přidali pojištění majetku. Mezi našimi klienty byly a stále jsou mnohé významné osobnosti kultury, sportu i veřejného života, například spisovatel Vladimír Páral, cestovatel Jiří Kolbaba, reprezentanti v lyžování nebo vítězky České MISS.

  Od roku 2000 nabízíme také povinné ručení, se kterým jezdí více než 700 tisíc českých řidičů. I ostatní typy našich majetkových a životních pojištění dokáží plně uspokojit jak privátní, tak firemní zákazníky.

  Jsme jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, která nově nabízí důchodové spoření ve II. i ve III. pilíři. A stejně jako Allianz penzijní fond, jenž byl v posledních letech nejlépe hodnoceným fondem na českém trhu, se bude nadále starat o finance svých klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšuje. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz. • Kontaktní formulář

  Vložte životopis:
  Vložte průvodní dopis:

 • Proč pracuji v pojišťovnictví?

  Práce s lidmi mě vždy bavila. Mám radost, když mohu někomu pomoci.

  Proč pracuji pro Allianz pojišťovnu?

  Má volba je jasná. Pracovat pro leadra světového trhu je čest.

  Proč je důležité být pojištěn?

  Vždy je dobré být připraven na nenadálé okolnosti.


   

  Motto:

  Život Vám dává přesně to, co od něho očekáváte.

nahoru