Tiskové centrum

Tiskové zprávy a informace pro média na jednom místě.
 
Nepřehlédněte

Lis 18, 2021

Allianz je přední udržitelná pojišťovna

Skupina Allianz dosáhla opět nejvyšší pozice z více než 125 hodnocených pojišťoven prestižního žebříčku Dow Jones Sustainability Index (DJSI). S 92 body je Allianz ve výsledcích celosvětově nejuznávanějšího indexu udržitelnosti výrazně nad průměrným sektorovým hodnocením 40 bodů.
Zobrazit více

Lis 10, 2021

Prohnaná pendlerka i psí patálie. Allianz popisuje neuvěřitelné pojistné podvody

Nejen kvůli složité ekonomické situaci související s pandemií eviduje Allianz případy, kdy se klienti snaží neoprávněně získat finanční prospěch a vylepšit si tak svůj rozpočet na úkor pojišťovny. Takové protiprávní jednání ale může mít i trestně právní důsledky. S jakými kuriózními podvody se Allianz setkala za poslední rok?
Zobrazit více

Lis 03, 2021

Automapa Allianz znovu radí, kde zpomalit

Nejrizikovějším místem v celé ČR se v letech 2018–2020 stala křižovatka severovýchodně od Hodonína. Jihomoravský kraj se v černé statistice objevil také na třetím místě. Na druhém skončila křižovatka v Ústí nad Labem. Allianz pojišťovna vydává již 11 let v řadě přehled nejrizikovějších úseků na silnicích v ČR za poslední tři roky a nyní přichází s novými daty.
Zobrazit více

Říj 21, 2021

Další hattrick! Allianz je potřetí za sebou světovou jedničkou mezi pojišťovnami

Třetí rok v řadě obhájila Allianz svoji pozici nejhodnotnější pojišťovny v rámci žebříčku Interbrand. Hodnota značky se zvýšila o 17 % na 15,2 mld. USD, což je nejvyšší růst od vstupu do Best Global Brands v roce 2007. I díky tomu se Allianz posunula z loňského 39. místa na 34. příčku nejlepších značek na světě.
Zobrazit více

Říj 11, 2021

Allianz Global Wealth Report 2021: Spoření z domova

Skupina Allianz zveřejnila dvanácté vydání své zprávy o celosvětovém bohatství, která zkoumá situaci domácností z téměř 60 zemí, co se týče jejich majetku a dluhů.
Zobrazit více

Říj 01, 2021

Prohlídky aut jednoduše přes web

Allianz úspěšně pokračuje v naplňování své strategie být digitální pojišťovnou. Nově mohou klienti využít možnosti digitální prohlídky svého vozu. Už žádné domlouvání termínů pro fyzické prohlídky.
Zobrazit více

Zář 03, 2021

I doma jsme s vámi. Allianz TV bodovala v soutěži Zlatý středník

Allianz pojišťovna získala druhé místo v soutěži Zlatý středník. V kategorii Interní komunikace a employee engagement zabodovala se svým televizním projektem „I doma jsme s vámi“. V rámci něj zasílali zaměstnanci do interní Allianz TV své pozdravy a příspěvky z domova. Vzájemně si dodávali energii a rady, jak zvládnout home office, děti, co dobrého uvařit, jak si uspořádat domácí pracovní místo… zkrátka - jak tuto novou situaci nejlépe přežít.
Zobrazit více

Čvc 26, 2021

Medaile z Tokia! Zabodoval ambasador Allianz Alexander Choupenitch

Fleretista Alexander Choupenitch vybojoval v pondělí 26. července bronzovou medaili na olympijských hrách v Tokiu. Alexander je sportovním ambasadorem Allianz pojišťovny, která propojením se sportovci navazuje na své osmileté celosvětové partnerství s olympijským a paralympijským hnutím.
Zobrazit více

Čvc 26, 2021

Allianz spustila novou verzi klientského portálu. V čem jsou největší výhody digitální pojišťovny?

Klientský portál MojeAllianz umožňuje lépe spravovat pojistné smlouvy na dálku, upravovat osobní údaje v profilu a udržovat si detailní přehled o platbách za pojistné. Nová verze portálu disponuje dvoufázovým ověřením a responzivním zobrazením a klienti v ní také mohou platit pomocí Apple Pay nebo Google Pay.
Zobrazit více

79 tiskových zpráv