Tiskové centrum

Tiskové zprávy a informace pro média na jednom místě.
 
Nepřehlédněte

Čvc 26, 2021

Medaile z Tokia! Zabodoval ambasador Allianz Alexander Choupenitch

Fleretista Alexander Choupenitch vybojoval v pondělí 26. července bronzovou medaili na olympijských hrách v Tokiu. Alexander je sportovním ambasadorem Allianz pojišťovny, která propojením se sportovci navazuje na své osmileté celosvětové partnerství s olympijským a paralympijským hnutím.
Zobrazit více

Čvc 26, 2021

Allianz spustila novou verzi klientského portálu. V čem jsou největší výhody digitální pojišťovny?

Klientský portál MojeAllianz umožňuje lépe spravovat pojistné smlouvy na dálku, upravovat osobní údaje v profilu a udržovat si detailní přehled o platbách za pojistné. Nová verze portálu disponuje dvoufázovým ověřením a responzivním zobrazením a klienti v ní také mohou platit pomocí Apple Pay nebo Google Pay.
Zobrazit více

Čvc 21, 2021

Allianz očima klientů

Klienti Allianz pojišťovny mohou jednoduchým způsobem sdělit, jak jsou se službami pojišťovny spokojeni, a to prostřednictvím tzv. pětihvězdičkového hodnocení.
Zobrazit více

Čvc 08, 2021

Hattrick ve Zlaté koruně. Životní i neživotní pojištění Allianz opět boduje.

Allianz získala v soutěži Zlatá koruna dvě první místa - za životní i neživotní pojištění. Pojišťovna tak navázala nejen na své loňské vítězství s produkty Allianz MůjDomov i Allianz ŽIVOT, ale ve stejných kategoriích bodovala v soutěži už potřetí. Kromě toho obdržela bronz Allianz PENZE.
Zobrazit více

Čer 23, 2021

Allianz vylepšuje cestovní pojištění

S nástupem letní sezóny rozšiřuje Allianz své cestovní pojištění. Pojišťovna nově kryje náklady spojené s karanténou a léčebné výlohy ve všech zemích kromě těch s extrémním rizikem nákazy COVID-19 (označených černou barvou).
Zobrazit více

Čer 15, 2021

Intuitivní a rychlé. Allianz vylepšila nahlašování a sledování pojistných událostí u majetku

Již v loňském roce Allianz představila nový a přehledný postup hlášení a sledování stavu škody pro autopojištění. Nyní jej pojišťovna rozšiřuje i o majetkové pojistné události. Klienti tak svoji škodu na majetku nahlásí snadno on-line či telefonicky, a pak mohou sledovat její průběh ve čtyřech jednoduchých krocích.
Zobrazit více

Čer 07, 2021

Allianz podporuje projekty Českého olympijského týmu

Allianz představila na začátku letošního roku partnerství s Olympijským a Paralympijským hnutím. Zatímco do Olympijských her Tokyo 2020 ještě pár týdnů zbývá, spolupráce s Českým olympijským výborem (ČOV) se už rozjela naplno. V čem spočívá?
Zobrazit více

Kvě 27, 2021

Další milník v povinném ručení. Allianz již spravuje portfolio s milionem vozidel.

Povinné ručení má u Allianz už milion vozidel. Autopojištění lze uzavřít u Allianz online, a to navíc velmi rychle – za dvě minuty může mít klient pojistku hotovou. Z pohodlí domova si může sjednat nejen povinné ručení, ale i plnohodnotné havarijní pojištění.
Zobrazit více

Kvě 06, 2021

Allianz kryje záda Strýcové i Choupenitchovi. Pojišťovna představila své olympijské ambasadory

Fleretista Alexander Choupenitch a tenistka Barbora Strýcová jsou novými sportovními ambasadory Allianz pojišťovny. Propojením se sportovci navazuje Allianz na své osmileté celosvětové partnerství s olympijským a paralympijským hnutím.
Zobrazit více

72 tiskových zpráv