Tiskové centrum

Tiskové zprávy a informace pro média na jednom místě.
 
Nepřehlédněte

úno 14, 2023

Allianz ovládla Finparádu. Bodovala hned pětkrát a stala se Finanční společností roku

Allianz získala v soutěži Finparáda.cz - Finanční produkt roku 2022 rovnou pět ocenění. Stala se Finanční společností roku a v dílčích kategoriích Produkt roku obdržela 1. místo za Rizikové životní pojištění a 1. místo za Doplňkové penzijní spoření. Ocenění Cena veřejnosti si odnesla také za Rizikové životní pojištění i za Doplňkové penzijní spoření.
Zobrazit více

led 25, 2023

V roce 2022 odhalila Allianz pojistné podvody za 368 milionů korun

Allianz úspěšně navyšuje objem finančních prostředků, které každý rok ochrání před neoprávněným vyplacením podvodníkům. V roce 2022 šlo o 2470 případů za 368 milionů korun, překonala tak i rekordní předloňský výsledek 367 milionů.
Zobrazit více

led 17, 2023

Co podle Allianz nejvíce ohrožuje podniky v čase ekonomické a energetické krize?

Kybernetické útoky a přerušení provozu již druhý rok po sobě způsobují firmám po celém světě největší obavy. Letošními skokany v žebříčku globálních rizik jsou však makroekonomický vývoj, do kterého patří inflace, nestabilita finančních trhů a hrozící recese (postup z 10. na 3. místo.) a vliv energetické krize (nové riziko na 4. příčce), neboť ekonomické a politické důsledky Covid-19 a ukrajinské války nabírají na síle.
Zobrazit více

pro 20, 2022

Plyšové prasátko, urostlý muž a poctivá maminka. Allianz zveřejnila perličky letošního roku

Každý den komunikují zaměstnanci a obchodní zástupci Allianz s klienty. Občas se však i z obyčejné schůzky či hlášení pojistné události vyklube opravdová „perlička“.
Zobrazit více

pro 09, 2022

Plánujete Vánoce v exotice? Využijte 20% slevu na cestovní pojištění od Allianz

Pro zimní sezónu připravila Allianz pojišťovna výraznou slevu na cestovní pojištění. Pokud si turisté sjednají cestovní pojištění od 1. prosince do 31. ledna, získají jej o 20 % levněji.
Zobrazit více

říj 12, 2022

Allianz Global Wealth Report 2022: Již třetí rok v řadě rostla globální finanční aktiva dvouciferným tempem

Skupina Allianz zveřejnila třinácté vydání své zprávy o celosvětovém bohatství, která zkoumá situaci domácností z téměř 60 zemí, co se týče jejich majetku a dluhů.
Zobrazit více

říj 10, 2022

Cesta za elektrickou a udržitelnou budoucností. Allianz jako první na trhu nabízí pojištění elektromobilů a plug-in hybridů

Allianz pojišťovna v říjnu rozšířila své autopojištění i na elektrická vozidla a plug-in hybridy. Nově si tak mohou motoristé pojistit i baterie, nabíjecí stanice a využít speciální asistenční služby.
Zobrazit více

čvc 14, 2022

Allianz pojišťovna roste: překonala hranici 1 000 000 klientů a 500 000 smluv havarijního pojištění

Allianz pojišťovna, která příští rok oslaví 30 let na českém trhu, v červnu pokořila hned dva milníky. Získala milion klientů - fyzických osob a havarijní pojištění si u ní sjednalo již přes 500 tisíc motoristů.
Zobrazit více

čvn 29, 2022

Autem na dovolenou? 10 tipů, jak ochránit své vozidlo

Cestovatelská sezóna je v plném proudu, a proto Allianz přináší deset tipů a rad motoristům, kteří chtějí do cílové destinace dorazit bezpečně a bez zbytečného stresu. Na co by si tedy řidiči měli dát během dovolené pozor?
Zobrazit více

102 tiskových zpráv