U nás sjednáte cestovní pojištění online a během pár minut. Vybrat si můžete ze 3 balíčků, které jsme připravili na míru svátečním cestovatelům i protřelým světoběžníkům, a mnoha připojištění k tomu. Nabízíme i cestovní pojištění s neomezeným krytím léčebných výloh. Limity Vás tedy trápit nemusí.
Vyberte si z variant cestovního pojištění

Přejděte pro více informací

Léčebné výlohy
3 mil. Kč
neomezeno
neomezeno
Asistenční služby 24h
Odpovědnost (zdraví / majetek)
5 mil. Kč/2,5 mil. Kč
10 mil. Kč/5 mil. Kč
15 mil. Kč/7,5 mil. Kč
Pojištění zavazadel
25 000 Kč
50 000 Kč
Trvalé následky úrazu
400 000 Kč
800 000 Kč
Smrt úrazem
200 000 Kč
400 000 Kč
Denní odškodné (úraz)
100 Kč
200 Kč
Doplňková rizika
35 000 Kč/5 000 Kč 
35 000 Kč/5 000 Kč 
Rizikové sporty (připojištění)
Připojištění storna
Připojištění vozidla
Pojistíme Vás, ať už vyrazíte kamkoli.
Stačí Vám základní cestovní pojištění, nebo naopak oceníte komplexní řešení, které kryje většinu rizik? Nabízíme obojí.
 
Sjednat online
Sportujete? 150 sportovních aktivit jsme automaticky zahrnuli do základního cestovního pojištění. Dalších 40 si můžete připojistit.
 
Seznam sportů
Někdy to nevyjde a Vy na dovolenou kvůli vážným důvodům nemůžete odjet. Když máte naše připojištění, jde až 80 % nákladů za námi.
 
Pojištění storna
Vždy kontaktujte asistenční službu pojišťovny Allianz na čísle +420 283 002 771. Kontaktní údaje jsou také uvedeny na kartičce cestovního pojištění.

Stalo se Vám někdy, že jste měli cestovní pojištění a přesto jste nedostali zaplacené pojistné plnění? Jednáme s vámi na rovinu. Zde jsou nejznámější příklady situací, na které se pojištění nevztahuje. Více konkrétních podmínek naleznete vždy v pojistných podmínkách.

  • Náklady v souvislosti s akutním onemocněním, které vzniklo již před vycestováním.
  • Nestabilizované chronické onemocnění.
  • Náklady spojené s těhotenstvím po ukončení 26. týdne.
  • Úrazy vzniklé po požití alkoholu či návykové látky.
  • Škody vzniklé na převzatých věcech (půjčené lyže, služební telefon apod.)
  • Škody vzniklé na věcech předaných přepravci (za zavazadla v tom případě odpovídá přepravce, tedy např. letecká společnost).

Pojištění stornovacích poplatků nelze uplatnit na zrušení cesty v situaci, kdy vláda zakázala cestovat do zahraničí respektive příslušné destinace, nebo došlo k uzavření oblasti místními úřady.

Doporučujeme se obrátit na CK, prodejce letenek, dopravce či hotely a domluvit se na vrácení ceny služby, změně destinace či termínu.

U online sjednání máte na výběr ze tří variant, které vidíte v tabulce výše. Tímto způsobem si můžete pojištění sjednat sami v pohodlí domova, rychle a jednoduše. Při sjednání pojištění u poradce můžete pojištění přizpůsobit a vybrat řešení přímo pro Vás. Můžete se poradit o konkrétních situacích a zeptat se na Vaše případné otázky. Můžete si také například sjednat samostatně připojištění či se nechat pojistit na celý rok pro opakované výjezdy. Všechny informace najdete v pojistných podmínkách.
Na základě veřejného příslibu s účinností od 28. 6. 2021 hradíme náklady spojené s karanténou v souvislosti s covid-19, a to s limitem 15 000 Kč za ubytování a 15 000 Kč za náhradní dopravu do ČR. Nevztahuje se na země s extrémním rizikem nákazy (označené černě v Rozcestníku MZV).
Cestovní pojištění v souvislosti s onemocněním covid-19 se s účinností od 28. 6. 2021 nevztahuje pouze na země označené MZV za země s extrémním rizikem nákazy (černá barva v Rozcestníku).
MZV v Rozcestníku umístěném na svých webových stránkách řadí země dle míry rizika nákazy do pěti kategorií (nízká, střední, vysoká, velmi vysoká a extrémní). S účinností od 28. 6. 2021 se nevztahuje cestovní pojištění na události související s covid-19 pouze na země s extrémním rizikem nákazy.

Pro ty z Vás, kterým se i přes respektování všech doporučení a výzev a při vynaložení prokazatelného úsilí k návratu do ČR doposud nepodařilo ze zahraničí vycestovat, poskytujeme nadále všechny asistenční služby v souladu s jejich pojistnou smlouvou.

Naše asistenční služba je Vám i nadále k dispozici non-stop na telefonním čísle +420 283 002 771 nebo +420 283 002 777.

Nevíte si rady s výběrem pojištění nebo potřebujete pomoct při sjednání?
Vždy Vám rádi pomůžeme!