Upozorňujeme Vás, že cestovní pojištění se nevztahuje na cesty do oblastí, které jsou označeny jako válečné a do nichž není doporučeno cestovat (varování MZV ČR). Aktuálně mezi ně patří také Ukrajina, Rusko, Bělorusko a Izrael. V současné situaci nemůžeme v těchto zemích garantovat standardní asistenční péči, ani případnou repatriaci. 
Proč si sjednat cestovní pojištění?
Proč si sjednat cestovní pojištění?
U nás sjednáte cestovní pojištění online a během pár minut. Vybrat si můžete ze 3 balíčků, které jsme připravili na míru svátečním cestovatelům i protřelým světoběžníkům, a mnoha připojištění k tomu. Nabízíme i cestovní pojištění s neomezeným krytím léčebných výloh. Limity Vás tedy trápit nemusí.
Vyberte si z variant cestovního pojištění

Přejděte pro více informací

Léčebné výlohy
2 000 000 Kč
neomezeno
neomezeno
Asistenční služby 24h
Odpovědnost
1 000 000 Kč
5 000 000 Kč
20 000 000 Kč
Pojištění zavazadel
25 000 Kč
50 000 Kč
100 000 Kč
Následky úrazu
400 000 Kč
500 000 Kč
Smrt úrazem
400 000 Kč
500 000 Kč
Denní odškodné při hospitalizaci
300 Kč/den, max. 10 dnů
300 Kč/den, max. 10 dnů
Právní pomoc v zahraničí
80 000 Kč
80 000 Kč
80 000 Kč
Rizikové sporty
Pojištění stornovacích poplatků
Pojištění technické asistence
Pojistíme Vás, ať už vyrazíte kamkoli.
3 balíčky na míru
Stačí Vám základní cestovní pojištění, nebo naopak oceníte komplexní řešení, které kryje většinu rizik? Nabízíme obojí.
 
Sjednat online
rizikové sporty
Sportujete? 150 sportovních aktivit jsme automaticky zahrnuli do základního cestovního pojištění. Dalších 40 si můžete připojistit.
 
Seznam sportů
zrušená dovolená
Někdy to nevyjde a Vy na dovolenou kvůli vážným důvodům nemůžete odjet. Když máte naše připojištění, jde až 80 % nákladů za námi.
 
Pojištění storna
Vždy kontaktujte asistenční službu pojišťovny Allianz na čísle +420 283 002 771. Kontaktní údaje jsou také uvedeny na kartičce cestovního pojištění.

Stalo se Vám někdy, že jste měli cestovní pojištění a přesto jste nedostali zaplacené pojistné plnění? Jednáme s vámi na rovinu. Zde jsou nejznámější příklady situací, na které se pojištění nevztahuje. Více konkrétních podmínek naleznete vždy v pojistných podmínkách.

  • Náklady v souvislosti s akutním onemocněním, které vzniklo již před vycestováním.
  • Nestabilizované chronické onemocnění.
  • Náklady spojené s těhotenstvím po ukončení 26. týdne.
  • Úrazy vzniklé po požití alkoholu či návykové látky.
  • Škody vzniklé na převzatých věcech (půjčené lyže, služební telefon apod.)
  • Škody vzniklé na věcech předaných přepravci (za zavazadla v tom případě odpovídá přepravce, tedy např. letecká společnost).

Pojištění stornovacích poplatků nelze uplatnit na zrušení cesty v situaci, kdy vláda zakázala cestovat do zahraničí respektive příslušné destinace, nebo došlo k uzavření oblasti místními úřady.

Doporučujeme se obrátit na CK, prodejce letenek, dopravce či hotely a domluvit se na vrácení ceny služby, změně destinace či termínu.

U online sjednání máte na výběr ze tří variant, které vidíte v tabulce výše. Tímto způsobem si můžete pojištění sjednat sami v pohodlí domova, rychle a jednoduše. Při sjednání pojištění u poradce můžete pojištění přizpůsobit a vybrat řešení přímo pro Vás. Můžete se poradit o konkrétních situacích a zeptat se na Vaše případné otázky. Můžete si také například sjednat samostatně připojištění či se nechat pojistit na celý rok pro opakované výjezdy. Všechny informace najdete v pojistných podmínkách.
Na základě veřejného příslibu s účinností od 28. 6. 2021 hradíme náklady spojené s karanténou v souvislosti s covid-19, a to s limitem 15 000 Kč za ubytování a 15 000 Kč za náhradní dopravu do ČR. Nevztahuje se na země s extrémním rizikem nákazy (označené černě v Rozcestníku MZV).
Cestovní pojištění v souvislosti s onemocněním covid-19 se s účinností od 28. 6. 2021 nevztahuje pouze na země označené MZV za země s extrémním rizikem nákazy (černá barva v Rozcestníku).
MZV v Rozcestníku umístěném na svých webových stránkách řadí země dle míry rizika nákazy do pěti kategorií (nízká, střední, vysoká, velmi vysoká a extrémní). S účinností od 28. 6. 2021 se nevztahuje cestovní pojištění na události související s covid-19 pouze na země s extrémním rizikem nákazy.

Pro ty z Vás, kterým se i přes respektování všech doporučení a výzev a při vynaložení prokazatelného úsilí k návratu do ČR doposud nepodařilo ze zahraničí vycestovat, poskytujeme nadále všechny asistenční služby v souladu s jejich pojistnou smlouvou.

Naše asistenční služba je Vám i nadále k dispozici non-stop na telefonním čísle +420 283 002 771 nebo +420 283 002 777.

Nevíte si rady s výběrem pojištění nebo potřebujete pomoct při sjednání?
Vždy Vám rádi pomůžeme!

Níže uvedená zpráva byla schválena Allianz SE a Allianz Partners.

Jsme hluboce zarmouceni násilím, které se odehrává v Izraeli od 7. října 2023, a naši nejhlubší soustrast vyjadřujeme všem, kterých se konflikt dotýká.

Izrael vyhlásil válku Hamásu 8. října 2023 a většina zahraničních vlád, včetně té naší, vydala doporučení cestovat do Izraele jen ve zcela nezbytných případech. Většina mezinárodních leteckých společností přerušila své lety do země.

Chápeme, že naši zákazníci, ať už se v Izraeli nacházejí nebo tam plánují cestovat, mohou mít otázky a obavy ohledně svého cestovního pojištění. Zákazníkům, kteří se chystají v nadcházejících dnech nebo týdnech cestovat do Izraele, doporučujeme kontaktovat leteckou společnost nebo cestovní kancelář a prověřit možnosti.

Na válečné události se obecně nevztahuje mnoho našich smluv o cestovním pojištění a našim zákazníkům doporučujeme, aby si přečetli své konkrétní smluvní podmínky v dokumentaci ke své pojistné smlouvě.

Zákazníkům, kteří chtějí cestovat do sousedních zemí, se doporučuje, aby se ohledně potenciálních alternativ obrátili na svou cestovní kancelář nebo cestovní agenturu.

Naši zástupci zákaznického servisu jsou Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby zodpověděli Vaše případné dotazy na níže uvedených kontaktech:

Telefon: +420 283 002 702
e-mail: dotazy@allianz.com