Pojištění odpovědnosti
Pojištění odpovědnosti

Každému se může stát, že svým chováním způsobí škodu někomu dalšímu. Zodpovědnost většinou nemáte jen za sebe, ale také za své děti a zvířata. V lepším případě někomu způsobíte majetkovou škodu, tedy například kus Vaší střechy spadne na něčí auto, pračka vytopí sousedy, dítě rozbije zboží v obchodě. V horším případě to může být škoda na zdraví, pokud omylem někoho srazíte na lyžích, kole, Váš pes pokouše souseda, kus spadlé střechy někoho zraní apod. V takových situacích za Vás pojištění pokryje škody, za které nesete odpovědnost.

Pojištění odpovědnosti se vždy sjednává společně s pojištěním majetku. Cenu si můžete spočítat online během několika minut.

Výhody pojištění odpovědnosti u Allianz:

  • Pojištění se vztahuje na Vás a všechny další osoby, které s Vámi žijí ve společné domácnosti.
  •         Vybrat si můžete jednoduše mezi třemi balíčky.
  • Pojistíme Vaši běžnou občanskou odpovědnost, ale i např. odpovědnost za škody vzniklé na pronajaté bytové jednotce nebo pronajatých movitých věcech, pokud žijete v pronajatém bytě, nebo za škody způsobené Vašimi dětmi při školní výuce, praktické výuce, stáži, a to včetně škody na převzatých movitých věcech.
  • Máte-li již u Allianz životní pojištění, pojištění auta, nebo penzijní spoření, získáte slevu v rámci programu Allianz Plus.
  • Cenu zjistíte online během pár minut. 
Dopřejte si pohodu a méně starostí díky pojištění majetku a odpovědnosti od Allianz. Připravili jsme pro vás 3 optimálně sestavené balíčky, ze kterých můžete vybírat.

Přejděte pro více informací

Základní balíček pro ty, kterým stačí ochrana proti přírodním živlům a pojištění odpovědnosti.
Hodí se, pokud chcete mít majetek lépe chráněný proti náhodným jevům, které většinou nezpůsobují lidé.
Široká ochrana majetku a odpovědnosti, včetně pojištění krádeže či strojního pojištění.
ZÁKLAD
PŘÍRODNÍ UDÁLOSTI
ASISTENCE
ODPOVĚDNOST
DALŠÍ NÁKLADY
VODOVODNÍ ŠKODY
SKLA
KRÁDEŽ
VANDALISMUS
ELEKTRO
ZEMĚTŘESENÍ (VOLITELNÉ)

Všechny dokumenty týkající se pojištění majetku a odpovědnosti najdete v sekci Dokumenty a formuláře.

 

Odpovědnost zaměstnance vůči zaměstnavateli se vztahuje na škody a újmy, které způsobíte v práci, zaměstnavatel po Vás může požadovat až 4,5 násobek Vaší mzdy. Odpovědnost z běžného občanského života se týká běžné činnosti ve Vašem životě, když zrovna nejste v práci.
Ano, pokud si zvolíte rozšířenou platnost na celou Evropu. 
Ikona pána se složkou
Ikona pána se složkou
Najděte potřebné dokumenty společnosti Allianz pojišťovna, Allianz kontakt a Allianz penzijní společnost a AWP P&C SA nebo pojistné podmínky našich produktů.