Mobilní Aplikace Allianz CZ

Vylepšené funkce a nový design.
  • Po vydání nové verze námi se Vám aplikace automaticky zaktualizuje. V případě, že automatické aktualizace povoleny nemáte, prosíme, aktualizujte si aplikaci ručně.
  • Po aktualizaci se přihlásíte stejným uživatelským jménem (login) a heslem, jakými se přihlašujete do webového portálu Moje Allianz.
  • Pokud si toto jméno a heslo nepamatujete, klikněte na „Zapomenutý login nebo heslo?“ a postupujte podle instrukcí.
  • Po přihlášení si nastavte svůj PIN, případně otisk prstu nebo Face ID, kterým se pak budete hlásit už rychle a jednoduše, jako doposud.

Login pro mobilní aplikaci je shodný jako pro webový portál Moje Allianz.

Pokud ho neznáte, můžete využít odkaz „Zapomenutý login nebo heslo?“ v mobilní aplikaci nebo ve webovém portálu. Případně pokud ještě máte starou mobilní aplikaci, login naleznete po přihlášení v menu vlevo nahoře - hned pod Vaším jménem.

Ne, není – stačí standardní aktualizace. Nová aplikace je „jen“ nová verze stávající aplikace. Ikona se Vám nezmění a bude stále na stejném místě.

V aplikaci najdete odkaz na online sjednání nových smluv autopojištění, pojištění majetku, cestovního pojištění. Poradíme, jak pohodlně sjednat také životní pojištění a penzijní připojištění.

Zároveň aplikaci bude možné přepnout do anglického jazyka.