Allianz má nového člena představenstva

Praha, 1. července 2020; Novým členem představenstva Allianz pojišťovny a Allianz penzijní společnosti a Chief Operating Officer se od 1. července stal Robert Altfahrt-Riedler (36). Nahradil tak Alexandra Hollmanna, který tuto pozici vykonával od začátku roku 2018.

Robert Altfahrt-Riedler vystudoval strategický management, podnikání a inovace na Vídeňské univerzitě a naposledy působil v regionu střední a východní Evropy Allianz na pozici Head of Platform Implementation. Přichází z rakouské Allianz Austria, kde dříve pracoval jako senior manažer v oblasti IT a projektového řízení.

Zajímá se o historii, v minulosti se zúčastnil archeologických vykopávek v jižní Itálii, rád čte a sleduje seriály.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.