Allianz pojišťovna
Vítejte na stránce poradce

Kde se můžeme potkat

 • 374 724 391
  Adresa kanceláře

  Vodní 467
  347 01 Tachov

  Zobrazit na mapě | Naplánovat trasu

  Pondělí 09:00-17:00
  Úterý 09:00-17:00
  Středa 09:00-17:00
  Čtvrtek 09:00-17:00
  Pátek 09:00-17:00
  Sobota Zavřeno
  Neděle Zavřeno
 • Sídlo AllianzJsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. Na český trh jsme vstoupili v roce 1993 a během působení v České republice jsme se vypracovali mezi tři největší české pojišťovny. Víte, kolik jsme za tu dobu uzavřeli smluv? V 10milionovém Česku se to může zdát až neuvěřitelné, ale je to téměř 9 milionů.

  Začínali jsme s nabídkou životního pojištění a postupně jsme přidali pojištění majetku. Mezi našimi klienty byly a stále jsou mnohé významné osobnosti kultury, sportu i veřejného života, například spisovatel Vladimír Páral, cestovatel Jiří Kolbaba, reprezentanti v lyžování nebo vítězky České MISS.

  Od roku 2000 nabízíme také povinné ručení, se kterým jezdí více než 700 tisíc českých řidičů. I ostatní typy našich majetkových a životních pojištění dokáží plně uspokojit jak privátní, tak firemní zákazníky.

  Jsme jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, která nově nabízí důchodové spoření ve II. i ve III. pilíři. A stejně jako Allianz penzijní fond, jenž byl v posledních letech nejlépe hodnoceným fondem na českém trhu, se bude nadále starat o finance svých klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšuje. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz. • Pojďme se sejít a vše probrat osobně.

  Stačí zavolat nebo vyplnit kontaktní formulář
  Kontaktní formulář

  Vložte životopis:
  Vložte průvodní dopis:

nahoru