neco

Odtah v ČR

krok1

Pokud se z jakéhokoliv důvodu (nehoda, porucha) stane Vaše vozidlo nepojizdným, kontaktujte naši asistenční službu. Jednoduše tak učiníte na webu allianz.cz pod odkazem www.chciodtah.cz nebo na telefonním čísle 283002798 nebo 241170000 volba 0. Pro rychlejší vyřízení si připravte SPZ, nebo číslo pojistné smlouvy nebo VIN vozidla (tyto údaje najdete v malém technickém průkazu, nebo na zelené kartě). Pokud v souvislosti odtahem potřebujete nahlásit škodu, sdělte to operátorovi, nebo použijte odkaz www.allianz.cz/hlaseni

 

mobile

Operátor s Vámi ověří platnost Vaší pojistné smlouvy, sdělí Vám na co máte nárok, standardem je odtah do nejbližšího servisu. Operátor bude potřebovat informace: kde se nacházíte,  kam chcete vozidlo odtáhnout, v případě potřeby nabídne servis. Operátor se Vás zeptá, co se přihodilo, v jakém je vozidlo stavu, zda jsou kola v pořádku, zda lze zařadit neutrál, zda je vozidlo na vozovce nebo mimo ni. Podle sdělených informací operátor vyšle odtahové vozidlo s potřebným vybavením. 

 

krok1

Vyčkejte na kontaktování od odtahové služby. Standardní dojezd v ČR je 45 minut. Většina odtahových služeb je vybavena systémem pro sledování, budete tedy moci sledovat, kde se odtahová služba nachází a za jak dlouho k Vám přijede. 

 

mobile

Pro opravu vozidla je třeba využít smluvní servis Allianz, jinak je účtována dvojitá spoluúčast. Operátor Vám nabídne odtah do nejbližího smluvního servisu. Dle podmínek Vaší pojistné smlouvy se případně můžete dohodnout i na odtahu jinam.

 

krok1

Většinou můžete jet s odtahovou službou, pokud to nebude možné, požádejte operátora o zajištění odvozu. Nezapomeňte si z Vašeho nepojízdného vozidla vzít vše potřebné včetně dětské autosedačky.  

 

mobile

Asistenční služba zajistí odvoz posádky.

 

krok1
mobile

Po realizaci zásahu budete kontaktováni (telefon/SMS) pro ověření zásahu.

 

krok1
Počtem hvězdiček ohodnotíte Vaši spokojenost s asistenční službou.
rozpocet

Po zajištění odtahu Vám zašleme zprávu s unikátním odkazem, na němž naleznete žádost o hodnocení naší spolupráce. 

Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, díky níž se můžeme dále zlepšovat.