neco

Odtah v zahraničí

krok1

Pokud se z jakéhokoliv důvodu (nehoda, porucha) stane Vaše vozidlo nepojizdným, kontaktujte naši asistenční službu. Jednoduše tak učiníte na webu allianz.cz pod odkazem www.chciodtah.cz nebo na telefonním čísle 283002798 nebo 241170000 volba 0. Pro rychlejší vyřízení si připravte SPZ, nebo číslo pojistné smlouvy nebo VIN vozidla (tyto údaje najdete v malém technickém průkazu, nebo na zelené kartě). Pokud v souvislosti odtahem potřebujete nahlásit škodu, sdělte to operátorovi, nebo použijte odkaz www.allianz.cz/hlaseni

 

mobile

Operátor s Vámi ověří platnost Vaší pojistné smlouvy, sdělí Vám na co máte nárok. Standardem je odtah do nejbližšího servisu. Dále operátorovi sdělíte, kde se nacházíte. Je důležité nahlásit, v jakém je vozidlo stavu (pokud kola nejsou v pořádku nebo nejde zařadit neutrál, nebo je mimo cestu a je potřeba speciální odtahovou službu s hydraulickým ramenem), kolik osob se ve vozidle nachází a jestli se domluvíte místním jazykem.

 

krok1

Vyčkejte na kontaktování od odtahové služby - pokud se domluvíte místním jazykem. V případě, že ne, vyčkejte na kontakt od naší asistenční služby, která Vás bude informovat o dojezdovém času.

 

mobile

Operátor Vám nabídne odtah do nejbližího autorizovaného servisu (nemusí být autorizovaný pro danou značku), pokud máte vybraný vlastní servis, operátor ověří, jestli splňuje podmínky smlouvy. Pro opravu skla můžete využít libovolný servis. 

 

krok1
mobile

Po realizaci zásahu budete kontaktováni (telefon/SMS) pro ověření zásahu.

 

krok1
Počtem hvězdiček ohodnotíte Vaši spokojenost s asistenční službou.
rozpocet

Po zajištění odtahu Vám zašleme zprávu s unikátním odkazem, na němž naleznete žádost o hodnocení naší spolupráce. 

Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, díky níž se můžeme dále zlepšovat.