USA je země neomezených možností i divoké přírody, proto nikdy nevíte, co se vám během cestování nebo pracovního pobytu může přihodit. Kromě přirozené opatrnosti je důležité myslet i na kvalitní cestovní pojištění, které dokáže pokrýt i velmi nákladnou péči, která je pro Ameriku typická. Stejně tak by mělo cestovní pojištění plně pokrývat i další výlohy spojené například se ztrátou či krádeží zavazadel nebo s náhradou za vámi způsobené škody jiné osobě. Zajímejte se tedy o pojištění, které nabízí neomezený limit léčebných výloh, díky němu totiž získáte 100% pocit bezpečí a především jistoty, pokud by se opravdu něco stalo.

U Allianz si můžete vybrat ze 3 základních balíčků cestovního pojištění do Ameriky. Naprostou samozřejmostí je nepřetržitá asistenční pomoc, během které je vám k dispozici tým operátorů.

V případě akutního onemocnění nebo zranění pro vás zorganizuje ošetření, kontakt s rodinou, převoz v místě pobytu i bezpečný návrat do České republiky. Na podporu se však můžete obrátit i při jiné události, např. ztrátě zavazadel nebo cestovních dokladů v zahraničí. Díky tomu, že Allianz působí téměř na celém světě, dokážeme tlumočit do velkého množství světových jazyků a domluvíme se tedy opravdu kdekoliv.

Vyberte si z variant cestovního pojištění

Přejděte pro více informací

Léčebné výlohy
3 mil. Kč
neomezeno
neomezeno
Asistenční služby 24h
Odpovědnost (zdraví / majetek)
5 mil. Kč/2,5 mil. Kč
10 mil. Kč/5 mil. Kč
15 mil. Kč/7,5 mil. Kč
Pojištění zavazadel
25 000 Kč
50 000 Kč
Trvalé následky úrazu
400 000 Kč
800 000 Kč
Smrt úrazem
200 000 Kč
400 000 Kč
Denní odškodné (úraz)
100 Kč
200 Kč
Doplňková rizika
35 000 Kč/5 000 Kč 
35 000 Kč/5 000 Kč 
Rizikové sporty (připojištění)
Připojištění storna
Připojištění vozidla

Často kladené dotazy

Najděte potřebné dokumenty Allianz pojišťovny a Allianz penzijní společnosti nebo pojistné podmínky našich produktů.