Proč si sjednat cestovní pojištění u Allianz?
Proč si sjednat cestovní pojištění u Allianz?

Cestujte bezpečně kamkoli po světě! Vyberte si jeden z našich balíčků jednorázového cestovního pojištění a pojistěte si svou cestu až na 365 dní. Vyberte si variantu s neomezeným limitem léčebných výloh a užijte si cestu bez starostí.

 • Zdravotní péče v zahraničí je obvykle velmi nákladná. Uhradíme za Vás výdaje spojené s případným ošetřením i nákupem léků, operací a hospitalizací nebo s převozem domů.
 • Pokud se nemůžete včas vrátit domů z důvodu přírodních katastrof nebo občanských nepokojů v cílové zemi, bezplatně Vám pojištění prodloužíme.
 • Nebojte se doplatků v nemocnicích. Vyberte si variantu pojištění s neomezeným limitem pro léčebné výlohy.
 • Pojistíme Vás nejen na cestách za odpočinkem a poznáváním, ale i za sportem nebo za prací.
 • Vyberte si z nabídky připojištění a sjednejte si Technickou asistenci k vozidlu nebo si pojistěte Vaše oblíbené adrenalinové sporty.
 • Chcete si pojištění sjednat v pohodlí domova během pár minut, nebo dáváte přednost konzultaci s obchodním poradcem? Záleží jen na Vás.
Vyberte si z variant cestovního pojištění

Přejděte pro více informací

Léčebné výlohy
2 000 000 Kč
neomezeno
neomezeno
Asistenční služby 24h
Odpovědnost
1 000 000 Kč
5 000 000 Kč
20 000 000 Kč
Pojištění zavazadel
25 000 Kč
50 000 Kč
100 000 Kč
Následky úrazu
400 000 Kč
500 000 Kč
Smrt úrazem
400 000 Kč
500 000 Kč
Denní odškodné při hospitalizaci
300 Kč/den, max. 10 dnů
300 Kč/den, max. 10 dnů
Právní pomoc v zahraničí
80 000 Kč
80 000 Kč
80 000 Kč
Rizikové sporty
Pojištění stornovacích poplatků
Pojištění technické asistence
Nevíte si rady s výběrem pojištění nebo potřebujete pomoct při sjednání?
Vždy Vám rádi pomůžeme!
Vždy kontaktujte asistenční službu pojišťovny Allianz na čísle +420 283 003 771. Kontaktní údaje jsou také uvedeny na kartičce cestovního pojištění.

Stalo se Vám někdy, že jste měli cestovní pojištění a přesto jste nedostali zaplacené pojistné plnění? Jednáme s vámi na rovinu. Zde jsou nejznámější příklady situací, na které se pojištění nevztahuje. Více konkrétních podmínek naleznete vždy v pojistných podmínkách.

 • Náklady v souvislosti s akutním onemocněním, které vzniklo již před vycestováním.
 • Nestabilizované chronické onemocnění.
 • Náklady spojené s těhotenstvím po ukončení 32. týdne.
 • Úrazy vzniklé po požití alkoholu či návykové látky.
 • Škody vzniklé na převzatých věcech (půjčené lyže, služební telefon apod.)
U online sjednání máte na výběr ze tří variant, které vidíte v tabulce výše. Tímto způsobem si můžete pojištění sjednat sami v pohodlí domova, rychle a jednoduše. Při sjednání pojištění u poradce můžete pojištění přizpůsobit a vybrat řešení přímo pro Vás. Můžete se poradit o konkrétních situacích a zeptat se na Vaše případné otázky. Můžete si také například sjednat samostatně připojištění či se nechat pojistit na celý rok pro opakované výjezdy.
Vždy kontaktujte asistenční službu Allianz pojišťovny, která je vám k dispozici nonstop na telefonním čísle na čísle dummy +420 283 002 771. Kontaktní údaje jsou také uvedeny na kartičce cestovního pojištění.
Najděte potřebné dokumenty Allianz pojišťovny, Allianz penzijní společnosti a AWP P&C SA nebo pojistné podmínky našich produktů.