Allianz je úspěšná díky komplexnímu přístupu ke klientům nově také v prodeji hypoték   

 

Praha, 17. února 2022; Allianz pojišťovna ve spolupráci s významnými bankami nabízí svým klientům širokou škálu finančních produktů, včetně spotřebitelských a hypotečních úvěrů. V loňském roce byl zájem klientů o úvěrové produkty rekordní. Allianz poskytla úvěry v celkovém objemu více jak 3,5 miliardy korun. 

„Toto umístění potvrzuje nejen sílu značky Allianz, ale i to, že je Allianz více než jen lídrem v pojišťovnictví,“ říká strategický ředitel skupiny, marketingu a ředitel distribuce ve společnosti Allianz SE Serge Raffard.

Kromě toho, že Allianz patří mezi nejvlivnější značky v pojišťovnictví a správě aktiv, je také oceňována za rozvoj v oblasti digitalizace.

„Jsem velmi hrdý, že se můžeme na začátku roku 2022 podělit o tak fantastické zprávy. Být na třicátém místě mezi nejsilnějšími globálními značkami odráží tvrdou práci a strategii, která stojí za stále rostoucí značkou Allianz,“ dodává Christian Deuringer, ředitel Global Brand & Marketingu ve společnosti Allianz SE.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.