Allianz MůjDomov a Allianz ŽIVOT? Dvojnásobné vítězství ve Zlaté koruně!

Praha, 29. června 2020; Nejlepším životním pojištěním na českém trhu je Allianz ŽIVOT. A nejlepším neživotním zase Allianz MůjDomov. Vyplývá to z výsledků letošního ročníku nejstarší finanční soutěže v Česku – Zlaté koruny. Oba produkty navíc tuto soutěž vyhrály už podruhé.

„Letošní Zlatá koruna není překvapením, ale potvrzením kvality našich produktů,“ říká člen představenstva Allianz pojišťovny Josef Lukášek. „Allianz MůjDomov získal Zlatou korunu také vloni a Allianz ŽIVOT už v České republice vyhrál všechno, co mohl. Stal se Pojišťovacím inovátorem v Ceně Hospodářských novin, zvítězil ve Finparádě, v soutěži Pojišťovna roku a Zlatou korunu vybojoval už před dvěma roky,“ dodává Lukášek.

Životní pojištění Allianz ŽIVOT je určené těm, kteří se neradi pročítají stohy nezáživných textů, dbají o své zdraví a kdyby už se jim něco stalo, tak chtějí mít jistotu, že dostanou nejvíce peněz na trhu.

Allianz MůjDomov má podobu tří jednoduchých balíčků, ze kterých si vybere každý podle svých potřeb. Jejich varianty jsou poskládány od základní až po tu s maximální ochranou.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší produkty a tvoří ji akademie, složená ze čtyř stovek odborníků. Letos proběhl již její 18. ročník.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.