Prohlídky aut jednoduše přes web   

 

Praha, 1. října 2021; Allianz úspěšně pokračuje v naplňování své strategie být digitální pojišťovnou. Nově mohou klienti využít možnosti digitální prohlídky svého vozu. Už žádné domlouvání termínů pro fyzické prohlídky. 

„Klient si může vozidlo nafotit bezprostředně po sjednání pojištění. Nemusí si pořizovat žádnou další aplikaci a fotografie nahraje on-line přímo přes responzivní web. Stačí, když přes odkaz, který dostane formou SMS nebo e-mailu nahraje on-line fotografii (nikoli fotografii z galerie fotoaparátu). Tento odkaz může zákazník sdílet s obchodníkem nebo s někým blízkým, pokud s nahráním fotografie potřebuje pomoci,“ vysvětluje Senior Expert Pojištění Majetku Allianz Veronika Hašplová.

Pro on-line prohlídky stačí nahrát celkem 8 fotografií (4 fotografie exteriéru a 4 fotografie interiéru), celý proces prohlídky je tedy velmi jednoduchý a zabere zhruba 5 minut. Prostředí prohlídky je interaktivní a  klienta navádí tak, aby výsledné fotografie byly pro prohlídku použitelné. Foto tachometru je součástí samofocení, není jej proto potřeba zasílat zvlášť. K focení je potřeba chytrý mobil nebo tablet a připojení k internetu. Fotky čistého vozu (v zimních měsících nezasněženého) musí vzniknout ve  volném prostoru a za denního světla a vozidlo musí být dobře viditelné ze všech stran.  Po nafocení a úspěšném odeslání fotografií klient obdrží emailové potvrzení o provedení prohlídky.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.