Využijte slevu 30%

Allianz slaví a cestovatelé tak mohou využít 30% slevu

Praha, 27. června 2023; Allianz pojišťovna nabízí cestovní pojištění Allianz Travel se slevou 30 %. Jedná se o slevu u příležitosti 30. výročí Allianz pojišťovny v České republice. Sleva platí až do konce srpna aby zpříjemnila cestovatelům nejčastěji využívanou letní sezónu.  

Cestovní pojištění Allianz Travel kryje klientům léčebné výlohy v zahraničí u variant Extra a Max do neomezené výše. Samozřejmostí je i asistenční služba s časově nepřetržitou dostupností 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, pojištění zavazadel s nadstandardním pojistným limitem, pojištění odpovědnosti či pojištění storna. Pojištění storna je navíc ve verzi Storno Plus zcela bez spoluúčasti. Pokud se tedy klientům Allianz, kteří mají sjednané toto pojištění, přihodí něco neočekávaného, kvůli čemu na dovolenou nemohou odcestovat, o své peníze nepřijdou. A to ani v případech, kdy si dovolenou nekupovali prostřednictvím cestovní kanceláře. Pojištění storna je možné využít i pro samostatně zakoupené letenky či ubytování.   

Cestovní pojištění storna je nutné sjednat do 21 dnů od nákupu dovolené (či letenek, ubytování…). Zbývá-li do plánovaného odjezdu méně, než 30 dní, je potřeba pojištění storna sjednat nejpozději do dalšího dne od nákupu dovolené.  

• Vždy je dobré si udělat malý průzkum informací o zemi, do které cestujete. Vhodné je též zkontrolovat přímo na stránkách Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz, zdali není pro oblast, do které míříte, vydáno nějaké varování. Zároveň tam najdete i rozcestník k cestám do zahraničí, obsahující další užitečné informace o vaší vybrané destinaci.  

• Pokud budete cestovat automobilem, Allianz doporučuje ověřit si předem platnost vašeho řidičského průkazu v dané zemi, stejně jako tamní pravidla silničního provozu, která se mohou lišit od těch našich.  

• Chystáte-li se vycestovat letadlem, je dobré svá zavazadla dostatečně odlišit od ostatních (výrazný barevný prvek, třeba ve formě visačky se jmenovkou a adresou pobytu, ale i s adresou, na které bydlíte doma v Čechách).   

 • Odjíždíte-li ze svého domova na dovolenou, je vhodné mít sjednané i kvalitní pojištění majetku pro případ nenadálých situací, které mohou nastat doma během vaší nepřítomnosti.   

• V případě, že cestujete do exotických destinací, je na místě předem zjistit nutnost očkování proti některým nemocem.  

• Storno Plus navíc zcela bez spoluúčasti! V ostatních případech storna hradíme 80 % z ceny.  

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.