Klokani, koaly, Opera, Uluru, božské pláže, krásné hory… Zažijte v Austrálii to nejlepší. Díky cestovnímu pojištění do Austrálie od Allianz bude Vaše cesta klidnější.
 
 • Varianty cestovního pojištění s neomezenými limity léčebných výdajů. To se v zemi s jednou z nejdražších lékařských péčí opravdu hodí.
 • 150 sportovních aktivit automaticky zahrnutých přímo v základním pojištění. Dalších 40 si můžete připojistit.
 • Možnost připojištění zrušené dovolené. Pokud z vážných důvodů nebudete moci odcestovat, uhradíme Vám 80 % nákladů.  
 • Pojištění odpovědnosti. S limity až 15 milionů na újmy na zdraví a 7,5 milionu na škody na majetku bude Váš spánek klidnější. I v zemi, kde se jezdí vlevo.
Vyberte si z variant cestovního pojištění

Přejděte pro více informací

Léčebné výlohy
3 mil. Kč
neomezeno
neomezeno
Asistenční služby 24h
Odpovědnost (zdraví / majetek)
5 mil. Kč/2,5 mil. Kč
10 mil. Kč/5 mil. Kč
15 mil. Kč/7,5 mil. Kč
Pojištění zavazadel
25 000 Kč
50 000 Kč
Trvalé následky úrazu
400 000 Kč
800 000 Kč
Smrt úrazem
200 000 Kč
400 000 Kč
Denní odškodné (úraz)
100 Kč
200 Kč
Doplňková rizika
35 000 Kč/5 000 Kč 
35 000 Kč/5 000 Kč 
Rizikové sporty (připojištění)
Připojištění storna
Připojištění vozidla

Často kladené dotazy

Abyste se v Austrálii vyvarovali případným problémům při řešení pojistných událostí, respektujte několik základních pravidel:
 

 1. Na cestu vyrazte v dobrém zdravotním stavu. Cestovní pojištění do Austrálie nehradí náklady související s onemocněním, které vzniklo již před cestou. Toto pravidlo se samozřejmě týká všech zahraničních cest, nejen Itálie.
 2. V případě pokročilého stádia těhotenství zůstaňte raději v České republice. Cestovní pojištění nehradí náklady spojené s těhotenstvím po ukončení 26. týdne.
 3. Vyhněte se alkoholu a omamným látkám. Cestovní pojištění nehradí škody vzniklé po požití těchto látek.
 4. Pokud máte možnost, vždy v případě problému kontaktujte asistenční službu. Je k dispozici 24 hodin denně a pomůže zajistit co nejlepší péči, která bude zároveň hrazena pojišťovnou.

Při sjednání pojištění si přečtěte pojistné podmínky, kde najdete detailní informace ke konkrétním bodům.

V případě akutního ohrožení života vždy neprodleně kontaktujte místní záchrannou službu. V takovém případě (bezvědomí, autonehoda, akutní úraz) se nejprve řeší záchrana lidského života. Poté bez zbytečného odkladu kontaktujte asistenční sužbu Allianz, která zajistí garanci úhrady léčebných nákladů a pomůže Vám při zvládání nouzové situace.

Pokud onemocníte, nebo se Vám stane úraz, který není život ohrožující (například běžná zlomenina, angína, zánět aj.), vždy kontaktujte asistenční službu Allianz (+420 241 170 000).

Asistence je dostupná nepřetržitě, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Operátor na lince Vám poradí, jaké zdravotnické zařízení vyhledat, jaké dokumenty si vyžádat, co všechno je součástí vašeho cestovního pojištění a zodpoví další důležité otázky. Vyhnete se tak případným problémům s vyřízením škody.  

Máte-li sjednané pojištění v rámci Vašeho bankovního účtu, vždy si dopředu zkontrolujte pojistné podmínky a limity pojistného plnění. U kreditních karet nemusejí být limity dostatečně vysoké, spoluúčast může být naopak vysoká nebo zaplatíte za služby, které pojištění nezahrnuje. Může to být například zásah horské služby nebo přesun vrtulníkem.

U Allianz si můžete sjednat cestovní pojištění s neomezenými limity. Pojistné krytí bez finančního limitu se týká:

 • Akutních ošetření
 • Léků a dalšího zdravotnického materiálu
 • Hospitalizace
 • Dopravy do zdravotnického zařízení
 • Léčby
 • Operací
 • Zásahu horské služby
 • Repatriace zpět do ČR, včetně výloh na dopravu osoby blízké při repatriaci
Najděte potřebné dokumenty Allianz pojišťovny a Allianz penzijní společnosti nebo pojistné podmínky našich produktů.