Centrum článků

Zajímavosti, studie, tipy a další užitečná témata pro vás.
instalace fotovoltaiky

Pojištění RD s fotovoltaikou

Přinášíme vám zajímavé povídání Jana Staňka se specialistkou na pojištění v Allianz, Veronikou Hašplovou. V tomto neformálním povídání se dozvíte mnoho zajímavých informací o pojištění rodinného domu a také, jak pojistit nové technologie, kterými takový dům může být protkaný.
číst více
asddas

Zimní pneumatiky: 6 věcí, které byste měli vědět

Zimní pneumatiky jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly lepší trakci a ovladatelnost v chladném počasí, včetně jízdy na sněhu a ledu. Jsou vyrobeny z měkčí směsi a mají drsnější dezén než letní pneumatiky, což jim umožňuje lepší přilnavost k vozovce při nízkých teplotách.
číst více
Elektromobil - kabina

Nejlevnější elektromobily

Připravili jsme pro vás ukázku nejlevnějších elektromobilů, které si lze v ČR pořídit standardní cestou. Elektromobily jsou stále populárnější a jejich podíl na trhu roste. V autobazarech se jich objevuje stále více a jejich podíl na celkovém počtu nabízených vozidel roste. Tento trend je patrný nejen v České republice, ale i v celé Evropské unii.
číst více
Auto v tunelu

SPZ na přání - vše co potřebujete vědět

SPZ na přání je státní poznávací značka (přesněji registrační značka), kterou si mohou řidiči aut, motocyklů i mopedů zvolit podle svého přání. Tato možnost byla zavedena v České republice v lednu 2016.
číst více
Nejkratší cesta utem k moři

Nejkratší cesty k moři

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší a nejrychlejší trasy i s tipy na zajímavé zastávky. Jelikož mohou cesty z východní a západní části České republiky trvat značně rozdílnou dobu, zaměřili jsme se na výběr jízdy z východních i západních částí naší země.
číst více
Kam na výlet autem?

Kam na výlet autem? Tipy na zajímavé cíle a jak cestovat bezpečně

Máme čas a je hezky? Jedeme: Na den, odpoledne, prodloužený víkend! Připravili jsme pro vás výběr zajímavých tipů pro výlety s dětmi i pro dospělé, za sportem i poznáním, v Čechách i na Moravě.
číst více
Letní vedra - nenechávejte své děti a mazlíčky v automobilech

Letní vedra – nenechávejte své děti a mazlíčky v automobilech

V následujících měsících nebude výjimkou, že se letní teploty vyšplhají až k 35 stupňům Celsia. Moderní automobily jsou vybaveny klimatizací a my si tak užíváme pohodovou jízdu a možná si občas neuvědomíme, že i automobil s klimatizací se po zaparkování během pár minut může proměnit v životu nebezpečný uzavřený prostor.
číst více
Český Krumlov

Výpis z katastru nemovitostí

Pokud se chystáte stavět, kupovat nebo prodávat byt či dům, bez výpisu z katastru nemovitostí se neobejdete. Znát ho můžete také pod názvem list vlastnictví – jedná se o veřejnou listinu, obsahující soupis nemovitostí, které patří v daném katastrálním území konkrétnímu vlastníkovi či spoluvlastníkům. Jeho účelem je prokázání tohoto vlastnictví.
číst více
Jak postupovat při dopravní nehodě

Jak postupovat při dopravní nehodě: Rady, tipy, povinnosti

Srážka s jiným vozidlem, chodcem nebo pevnou překážkou je pro každého řidiče velmi nepříjemnou zkušeností. Nestává se často, ale i tak je dobré být na ni připraven, vědět co dělat a jak se zachovat. Správný postup zaručí, že nedojde k dalším škodám na zdraví i majetku a incident se podaří vyřešit ze strany policie i pojišťovny.
číst více

63 vydání celkem

Nevíte si rady s výběrem pojištění nebo potřebujete pomoct při sjednání?
Vždy Vám rádi pomůžeme!