Centrum článků

Zajímavosti, studie, tipy a další užitečná témata pro vás.

Vyplatí se nákup ojetých pneu?

Móda nákupu ojetých pneumatik se k nám dostala před pár lety, největší boom už sice pominul, ale stále je ještě spousta motoristů, kteří nakupují pneumatiky v nejrůznějších bazarech.
číst více

Jak se zbavit pylu z vašeho auta

Problémem posledních dní je záplava žlutého pylu kam se jen podíváte. Nejen alergici, ale také auta trpí a je tak ohrožena nejedna karoserie a filtry. Jak správně pečovat o auto, a na co si v letošní pylové sezóně dát pozor, vám prozradíme v našem článku.
číst více

Autosedačky: Vše o bezpečnosti dětí v autě

Věděli jste, že síla nárazu je několikrát větší, než hmotnost pasažérů a při běžné rychlosti 50 km/hod. to odpovídá pádu z třetího patra? V moderní době je pro většinu z nás přeprava automobilem samozřejmostí, a to se týká také dětí. Rodiče je mohou vozit každý den do školky či školy, na kroužky nebo k lékaři. Součástí těchto cest jsou také autosedačky.
číst více

Jak snížit spotřebu paliva ve vašem autě?

Ceny pohonných hmot v posledních pár letech zažily hodně změn. Mnoho řidičů a podnikatelů své vozy využívá denně bez ohledu na cenu benzínu či nafty, protože je to součást jejich práce a výkyv v cenách mohou pocítit velmi výrazně.
číst více

Tipy na údržbu vašeho automobilu

Klasická údržba je pro většinu řidičů a majitelů aut samozřejmostí. Pravidelná kontrola a výměna provozních kapalin, čištění interiéru, apod., jsou zcela běžnými záležitostmi.
číst více

Zajímavosti o elektromobilech

V posledních letech zažívají elektromobily velký úspěch nejen v zahraničí, ale také u nás. Samotné vozy jsou stále dostupnější a zlepšuje se také jejich výkon, dojezdová vzdálenost, nabíjecí infrastruktura nebo možnost servisu.
číst více

15 vydání celkem

Nevíte si rady s výběrem pojištění nebo potřebujete pomoct při sjednání?
Vždy Vám rádi pomůžeme!