Centrum článků

Zajímavosti, studie, tipy a další užitečná témata pro vás.

Allianz Risk Barometer 2022: Kybernetická rizika předstihla Covid-19 a přerušené dodavatelské řetězce jako hlavní globální podnikatelské riziko

Podle Allianz Risk Barometru budou v roce 2022 největší obavy firem na celém světě vyvolávat kybernetická rizika. Hrozba ransomwarových útoků, úniků dat nebo rozsáhlých výpadků IT znepokojuje firmy ještě více než narušení obchodního a dodavatelského řetězce, přírodní katastrofy nebo pandemie Covid-19, které v uplynulém roce firmy silně zasáhly.
číst více

Boj za budoucnost bez plastového znečištění

Plasty představují hrozbu pro naše oceány a moře. Na těchto důležitých ekosystémech závisí veškerý život na Zemi. Vlády, podnikatelé a spotřebitelé musí naléhavě jednat, aby snížili škody způsobené naší planetě.
číst více
Údržba elektromobilu není až tak odlišná

Allianz: Stavební společnosti čeká po covidu silný růst i nová rizika

Odvětví čelí novým výzvám, které se týkají nestability dodavatelského řetězce a prudce rostoucích nákladů na materiál, nedostatku kvalifikované pracovní síly a zvýšeného důrazu na udržitelnost.
číst více
Vaše auto a automyčka

Bezpečnost elektromobilů – Obavy vs. Realita

Přestože jsou elektromobily stále běžnějším jevem, pořád ještě působí jako novinka. A jak už to u mnoha novinek bývá, jsou předmětem četných obav o bezpečnost.
číst více
Údržba elektromobilu není až tak odlišná

Údržba elektromobilu není až tak odlišná

Co přesně znamená údržba elektromobilu? Kolik stojí jeho bezproblémový provoz? Jak se liší v porovnání s běžným vozidlem poháněným benzinem?
číst více
Kolik stojí výměna baterie elektromobilu?

Kolik stojí výměna baterie elektromobilu?

Lidé, kteří se rozhodnou pro přechod na elektromobil, mívají dvě hlavní obavy. První – bude dostatek míst, kde je dobíjet? Za druhé – co když se baterie porouchá?
číst více

Údržba kožených sedaček v autě

Kožené čalounění dodává automobilu specifickou vůni a pocit luxusu. Kůže je příjemná na dotek a vypadá v interiéru velmi dobře. Nicméně je to přírodní materiál, o který je třeba se starat, aby si udržel všechny své vlastnosti. Můžete své auto svěřit do péče odborníků a nebo se do údržby pustit sami. Pokud se rozhodnete pro variantu vlastního čištění, připravili jsme pro vás několik tipů na správné ošetření kožených povrchů ve vašem automobilu.
číst více
Vaše auto a automyčka

Vaše auto a automyčka

Zima je pryč a nečistoty je před letním počasím a slunečními paprsky potřeba umýt. Pokud přemýšlíte, že si ušetříte čas a zajedete s autem raději do myčky, zjistěte si, co vše taková návštěva obnáší.
číst více

Jak pečovat o brzdy v autě?

Správně fungující brzdová soustava je jednou z nejdůležitějších částí vozidla. Když v autě nefunguje klimatizace, nemusí to mít tak fatální následky z hlediska bezpečnosti, jako právě nefungující brzdy.
číst více

47 vydání celkem

Nevíte si rady s výběrem pojištění nebo potřebujete pomoct při sjednání?
Vždy Vám rádi pomůžeme!