Tiskové centrum

Tiskové zprávy a informace pro média na jednom místě.
 
Nepřehlédněte

úno 22, 2022

Nové pojištění pro malé a střední podnikatele. Allianz představila produkt Moje Firma

Každého podnikatele ohrožuje více rizik než běžného občana a i jedna nepříjemná událost mu dokáže způsobit mnoho problémů. Proto Allianz představila produkt Moje Firma, který je ideální pro malé a střední podnikatele, kteří chtějí chránit svůj movitý i nemovitý majetek. Varianty produktu jsou poskládány do čtyř přehledných balíčků, od základního až po ten s maximální ochranou.
Zobrazit více

úno 17, 2022

Allianz je úspěšná díky komplexnímu přístupu ke klientům nově také v prodeji hypoték

Allianz pojišťovna ve spolupráci s významnými bankami nabízí svým klientům širokou škálu finančních produktů, včetně spotřebitelských a hypotečních úvěrů. V loňském roce byl zájem klientů o úvěrové produkty rekordní. Allianz poskytla úvěry v celkovém objemu více jak 3,5 miliardy korun.
Zobrazit více

led 27, 2022

Allianz potvrdila svou pozici světové jedničky v pojišťovnictví. Patří mezi nejsilnější globální značky

Allianz je třicátou nejhodnotnější značkou světa. Vyplývá to z výsledků žebříčku Global 500 společnosti Brand Finance. Mezi stovkou nejhodnotnějších pojišťovacích značek světa se Allianz navíc umístila na prvním místě.
Zobrazit více

led 24, 2022

V roce 2021 odhalila Allianz pojistné podvody za 367 milionů korun

Detektivové Allianz pojišťovny vloni odhalili pojistné podvody za 367 milionů korun. Specialisté pojišťovny se zaměřili na 2522 případů, což bylo o 552 případů více než předloni. V penězích celková částka dokonce překonala výsledek roku 2020 o deset milionů korun. Nejčastěji šlo o majetkové a průmyslové škody, různé variace podvodů ve spojitosti s automobily a nechyběly ani škody na zdraví.
Zobrazit více

led 19, 2022

Největším rizikem pro firmy jsou opět kybernetické hrozby. Pandemie v žebříčku klesla, ukazuje Allianz Barometr rizik 2022

Podle Allianz Barometru rizik jsou kybernetická rizika pro společnosti v roce 2022 opět tím největším problémem. Hrozba ransomwarových útoků, narušení dat nebo velkých IT výpadků znepokojuje společnosti ještě více než přerušení provozu, přírodní katastrofy nebo pandemie Covid-19. Vyplývá to z výpovědí více než 2650 odborníků na vývoj rizik z 89 zemí světa.
Zobrazit více

led 17, 2022

Allianz získala jako první společnost v ČR certifikát rovných příležitostí

Allianz chce být lídrem v diverzitě a poskytovat všem zaměstnancům stejné příležitosti. Proto v loňském roce prošla procesem certifikace a získala certifikát EDGE ASSESS. EGDE (The Economic Dividends for Gender Equality) je celosvětově uznávanou hodnotící metodikou a certifikačním standardem pro společnosti, které usilují o rovnost žen a mužů.
Zobrazit více

led 05, 2022

Allianz odkryla své nové ambasadory. Kryje záda českému týmu bobistů i brankáři para hokeje

Český tým bobistů ve složení Dominik Dvořák, Jakub Nosek, Jan Šindelář a Jáchym Procházka jsou spolu s brankářem para hokeje Michalem Vápenkou novými sportovními ambasadory Allianz pojišťovny.
Zobrazit více

pro 29, 2021

„Rybí polévka“, havraní pojištění i biely kvet. Allianz zveřejnila „perličky“ za tento rok.

Každý den oznamují klienti Allianz nové pojistné události. A ačkoliv hlášení škod není nic humorného, občas se objeví opravdové „perličky“. Ať jde o fotky tachometrů, místo kterých klienti omylem pošlou jinou fotku – například svých domácích mazlíčků, věcí na prodej, různých vtipů, ale i domácích úkolů nebo o komunikaci s operátory.
Zobrazit více

pro 02, 2021

Chcete si užít pohodové Vánoce? Allianz radí, jak předejít pojistným událostem

Nazdobený stromek v obývacím pokoji, přípitek s rodinou nebo vánoční pozdrav z hor. I tradiční symboly Vánoc s sebou ale přináší skrytá nebezpečí. Allianz pojišťovna proto upozorňuje na pět rizik, na která si dát v prosinci pozor.
Zobrazit více

97 tiskových zpráv