Tiskové centrum

Tiskové zprávy a informace pro média na jednom místě.
 
Nepřehlédněte

říj 12, 2022

Allianz Global Wealth Report 2022: Již třetí rok v řadě rostla globální finanční aktiva dvouciferným tempem

Skupina Allianz zveřejnila třinácté vydání své zprávy o celosvětovém bohatství, která zkoumá situaci domácností z téměř 60 zemí, co se týče jejich majetku a dluhů.
Zobrazit více

říj 10, 2022

Cesta za elektrickou a udržitelnou budoucností. Allianz jako první na trhu nabízí pojištění elektromobilů a plug-in hybridů

Allianz pojišťovna v říjnu rozšířila své autopojištění i na elektrická vozidla a plug-in hybridy. Nově si tak mohou motoristé pojistit i baterie, nabíjecí stanice a využít speciální asistenční služby.
Zobrazit více

čvc 14, 2022

Allianz pojišťovna roste: překonala hranici 1 000 000 klientů a 500 000 smluv havarijního pojištění

Allianz pojišťovna, která příští rok oslaví 30 let na českém trhu, v červnu pokořila hned dva milníky. Získala milion klientů - fyzických osob a havarijní pojištění si u ní sjednalo již přes 500 tisíc motoristů.
Zobrazit více

čvn 29, 2022

Autem na dovolenou? 10 tipů, jak ochránit své vozidlo

Cestovatelská sezóna je v plném proudu, a proto Allianz přináší deset tipů a rad motoristům, kteří chtějí do cílové destinace dorazit bezpečně a bez zbytečného stresu. Na co by si tedy řidiči měli dát během dovolené pozor?
Zobrazit více

čvn 21, 2022

9 věcí, které nezanedbat před cestou do zahraniční

Léto je tady a mnoho českých turistů opět vyráží do zahraničí. Ať už autem nebo karavanem, s rodinou či přáteli, na měsíc nebo na víkend – Allianz pojišťovna připravila devět jednoduchých tipů, které vám pomohou k tomu, abyste si užili dovolenou bez starostí. Na co si tedy dát pozor?
Zobrazit více

kvě 25, 2022

Globální zpráva Allianz o pojišťovnictví 2022: Nadcházející desetiletí bude podle Allianz rozhodující

Silné ekonomické impulsy, rostoucí povědomí o riziku i rekordně vysoké úspory z rostoucích trhů vedly k růstu celosvětového pojistného o 5,1 % (životní: 4,4 %, neživotní 6,3 %). Tento závěr přináší Globální zpráva o pojišťovnictví, kterou vydala Skupina Allianz. Celkový příjem z pojistného tak celosvětově dosáhnul 4,2 biliónů EUR.
Zobrazit více

kvě 17, 2022

10 nejrizikovějších úseků na českých silnicích: Automapa Allianz varuje před místy s kumulací vážných nehod

Allianz představila seznam deseti nejrizikovějších úseků na silnicích v České republice. Podle dopravně-bezpečnostního projektu Automapa Allianz jsou nehodové lokality nejčastěji soustředěny do Středočeského a Jihočeského kraje.
Zobrazit více

dub 05, 2022

Oprava od Allianz? Pojišťovna představila revoluční novinku

Na začátku dubna představila Allianz novou službu Oprava od Allianz, kterou mohou její klienti využít pro hmotné plnění u majetkových škod. Pojišťovna tak poskytne klientům s privátním majetkovým pojištěním možnost opravy jejich poškozeného majetku jako alternativu k finančnímu plnění.
Zobrazit více

bře 01, 2022

Allianz věnuje na humanitární pomoc Ukrajině 12,5 milionů euro

Skupina Allianz jménem všech svých světových entit věnuje na humanitární pomoc Ukrajině 10 milionů EUR. Allianz také dorovná dary zaměstnanců až do výše 2,5 milionu EUR.
Zobrazit více

106 tiskových zpráv