Tiskové centrum

Tiskové zprávy a informace pro média na jednom místě.
 
Nepřehlédněte

Dub 29, 2021

Allianz v Česku naplňuje svou strategii v ochraně klimatu

V souladu s celosvětovou strategií skupiny Allianz také na českém trhu ukončujeme podporu uhelného průmyslu.
Zobrazit více

Dub 22, 2021

Míst s kumulací vážných nehod loni ubylo. Kudy radši nejezdit poradí Automapa Allianz

Dopravně-bezpečnostní projekt Automapa Allianz hledá nejrizikovější úseky na silnicích v Česku a nyní přináší žebříček nebezpečných míst, která se do statistiky nově zapsala během roku 2020. Řidiči by měli zvýšit pozornost především na křižovatce na silnici I/50 v katastru obce Střílky na Kroměřížsku. Loni zde došlo ke třem nehodám se dvěma úmrtími a třemi těžkými zraněními.
Zobrazit více

Dub 15, 2021

Proč aktualizovat své pojištění majetku?

Pořídili jste si novou střechu, zateplili jste svoji nemovitost nebo jste zrekonstruovali koupelnu? Koupili jste si televizi, pračku nebo sedačku? Plánujete umístit solární panely na váš dům? Allianz radí, proč zároveň nezapomenout i na revizi svého pojištění majetku.
Zobrazit více

Dub 08, 2021

Škoda na vozidle? Allianz radí, jak ji lehce vyřešit.

Nabourali jste? Řešíte u vozidla krádež, vandalismus nebo požár? Stát se součástí nehody nebo mít ji¬nou škodu, je nepříjemné samo o sobě. Cílem Allianz pojišťovny proto je, aby řidičům řešení škodních událostí co nejvíce ulehčila. A aby byli motoristé s průběhem i výsledkem likvidace maximálně spokojeni. Na co si tedy dát pozor? A jak předejít zbytečným potížím? To prozradí následující desatero.
Zobrazit více

Bře 24, 2021

Allianz popisuje silné příběhy svých klientů, kterým pomáhá s registrací na očkování

Allianz oslovila všechny své klienty starší 80 let a nabídla jim pomoc při registraci na očkování proti onemocnění COVID-19. Více než čtyři sta z nich nabídku rádo přijalo. Kromě řešení termínu očkování se však s obvoláváním seniorů pojí ještě silnější příběhy. Ty osobní.
Zobrazit více

Bře 16, 2021

Allianz bude mít novou tiskovou mluvčí

Novou tiskovou mluvčí Allianz pojišťovny se od 1. dubna stane Marie Petrovová. Vystřídá tak Václava Bálka, který se rozhodl pojišťovnu po deseti letech opustit.
Zobrazit více

Úno 22, 2021

Obědy pro první linii. Allianz kryje záda záchranářům

Allianz pojišťovna se spojila se Zdravotnickou záchrannou službou hlavního města Prahy, které každý den věnuje sedm desítek porcí obědů. Ty rozváží hned na několik výjezdových základen pražských záchranářů. Pojišťovna tím chce podpořit ty, kteří stojí den co den v první linii a pomáhají ostatním – a to nejen v boji s koronavirovou pandemií.
Zobrazit více

Úno 16, 2021

Klienti oceňují bezkontaktní spojení s pojišťovnou. Aplikace Allianz CZ překonala už 150 tisíc stažení.

Že lze s pojišťovnou komunikovat jednoduše přes chytrý telefon či tablet ví už přes 150 tisíc klientů Allianz, kteří si oblíbili aplikaci Allianz CZ. Pryč je tak doba, kdy museli archivovat všechny své smlouvy doma v šuplíku. Dnes mají pojišťovnu jednoduše vždy po ruce a všechny důležité záležitosti ohledně pojištění či penzijního spoření vyřeší bez nutnosti osobního kontaktu z pohodlí jejich domova.
Zobrazit více

Úno 04, 2021

Do Allianz už jenom s mobilem a e-mailem

Na sklonku loňského roku vyšel v ČTK zajímavý článek o vývoji v pojišťovnictví. Mimo jiné se v něm psalo, že v roce 2021 řada pojišťoven přichází s novými trendy a inovativními řešeními, které si kladou za cíl získat nové zákazníky. Dnešní doba si výslovně žádá elektronickou komunikaci a zminimalizování byrokratických kroků.
Zobrazit více

72 tiskových zpráv