Tiskové centrum

Tiskové zprávy a informace pro média na jednom místě.
 
Nepřehlédněte

pro 20, 2022

Plyšové prasátko, urostlý muž a poctivá maminka. Allianz zveřejnila perličky letošního roku

Každý den komunikují zaměstnanci a obchodní zástupci Allianz s klienty. Občas se však i z obyčejné schůzky či hlášení pojistné události vyklube opravdová „perlička“.
Zobrazit více

pro 09, 2022

Plánujete Vánoce v exotice? Využijte 20% slevu na cestovní pojištění od Allianz

Pro zimní sezónu připravila Allianz pojišťovna výraznou slevu na cestovní pojištění. Pokud si turisté sjednají cestovní pojištění od 1. prosince do 31. ledna, získají jej o 20 % levněji.
Zobrazit více

říj 12, 2022

Allianz Global Wealth Report 2022: Již třetí rok v řadě rostla globální finanční aktiva dvouciferným tempem

Skupina Allianz zveřejnila třinácté vydání své zprávy o celosvětovém bohatství, která zkoumá situaci domácností z téměř 60 zemí, co se týče jejich majetku a dluhů.
Zobrazit více

říj 10, 2022

Cesta za elektrickou a udržitelnou budoucností. Allianz jako první na trhu nabízí pojištění elektromobilů a plug-in hybridů

Allianz pojišťovna v říjnu rozšířila své autopojištění i na elektrická vozidla a plug-in hybridy. Nově si tak mohou motoristé pojistit i baterie, nabíjecí stanice a využít speciální asistenční služby.
Zobrazit více

čvc 14, 2022

Allianz pojišťovna roste: překonala hranici 1 000 000 klientů a 500 000 smluv havarijního pojištění

Allianz pojišťovna, která příští rok oslaví 30 let na českém trhu, v červnu pokořila hned dva milníky. Získala milion klientů - fyzických osob a havarijní pojištění si u ní sjednalo již přes 500 tisíc motoristů.
Zobrazit více

čvn 29, 2022

Autem na dovolenou? 10 tipů, jak ochránit své vozidlo

Cestovatelská sezóna je v plném proudu, a proto Allianz přináší deset tipů a rad motoristům, kteří chtějí do cílové destinace dorazit bezpečně a bez zbytečného stresu. Na co by si tedy řidiči měli dát během dovolené pozor?
Zobrazit více

čvn 21, 2022

9 věcí, které nezanedbat před cestou do zahraniční

Léto je tady a mnoho českých turistů opět vyráží do zahraničí. Ať už autem nebo karavanem, s rodinou či přáteli, na měsíc nebo na víkend – Allianz pojišťovna připravila devět jednoduchých tipů, které vám pomohou k tomu, abyste si užili dovolenou bez starostí. Na co si tedy dát pozor?
Zobrazit více

kvě 25, 2022

Globální zpráva Allianz o pojišťovnictví 2022: Nadcházející desetiletí bude podle Allianz rozhodující

Silné ekonomické impulsy, rostoucí povědomí o riziku i rekordně vysoké úspory z rostoucích trhů vedly k růstu celosvětového pojistného o 5,1 % (životní: 4,4 %, neživotní 6,3 %). Tento závěr přináší Globální zpráva o pojišťovnictví, kterou vydala Skupina Allianz. Celkový příjem z pojistného tak celosvětově dosáhnul 4,2 biliónů EUR.
Zobrazit více

kvě 17, 2022

10 nejrizikovějších úseků na českých silnicích: Automapa Allianz varuje před místy s kumulací vážných nehod

Allianz představila seznam deseti nejrizikovějších úseků na silnicích v České republice. Podle dopravně-bezpečnostního projektu Automapa Allianz jsou nehodové lokality nejčastěji soustředěny do Středočeského a Jihočeského kraje.
Zobrazit více

118 tiskových zpráv