Allianz penzijní společnost získala cenu Czech Superbrands 2020

18.2.2020 – Praha, 18. února 2020; Spotřebitelé a odborná porota Superbrands Brand Council Česká republika ocenili Allianz penzijní společnost cenou Czech Superbrands 2020. Ta se tak stala jednou z nejúspěšnějších značek působících na českém trhu.

Superbrands je uznávanou nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah.


Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands synonymem speciálního ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.


Udělení titulu Superbrands daného roku předchází vícekolové výběrové řízení. Do programu Superbrands se jednotlivé značky nemůžou přihlásit. Při nominaci se vychází z databáze všech registrovaných obchodních trademark značek, kterou pro tento účel uvolní Úřad průmyslového vlastnictví.


Allianz pojišťovna, a. s.,
 je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Pro další informace, prosím, kdykoliv kontaktujte:

Václav Bálek
tiskový mluvčí
Allianz pojišťovna

605 203 447
vaclav.balek@allianz.cz

Kateřina Ikráthová
specialistka komunikace
Allianz pojišťovna

721 608 464
katerina.ikrathova@allianz.cz